Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 30 ev kotuliek mennyi megtakar...

30 ev kotuliek mennyi megtakaritasotok van, elegedettek vagytok az eletetekkel?

Figyelt kérdés
jan. 18. 08:11
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
71%
19 milliónk van lekötve, hogy tudjunk lakást venni, a férjemmel közösen. Örökségből, megtakarításokból. Ő 34 én 32.
jan. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
28%
30 éves koromra a sok tanulásnak kitartó munkának köszönhetően beutaztam már a világot.Van egy szerető feleségem két gyerek egy városhoz közeli településen egy hatalmas kertes ház.Angolul és németül felsőfokon beszélek ezért a munkahelyen évente többszö szakmai kiutazás van az anyacéghez vagy a többi leányvállalathoz a környező országokba.Céges felsőkategóriás autóm céges ájfon korlátlan előfizetés van.Sportbérletet is áll a cég bármilyen sportközpontba havi 50 ezer ft-ig.Valójában pedig munkanélküli vagyok alkalmi melókból élek szüleimmel egy faluszéli házban.Netezni is a helyi könyvtárból tudok mert napközben melegedni ide járok be.Arra nincs pénzem hogy a biciklin a két gumit kicseréljem.Nyaralni soha nem voltam tavaly egész évben arra spóroltam hogy egy napra eltudjak menni a közeli tóra a haverokkal fürdeni és tudjak hamburgert colát fagyit gondtalanul enni.40F alföldi kisfalu.
jan. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
57%
Minek írjam le, hogy mennyi? Hisz a sok irigy úgyis leszavaz. Annyi van, amennyi nekem kell, nem kell hű de sok millióra gondolni. Annyi van, hogy ha valami közbe jön, mint most is, akkor simán ki tudom fizetni. Párommal élek együtt, így ketten még könnyebb. Igen, elégedett vagyok az életemmel.
jan. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
87%

Kb 2milla. Valamivel több volt, de jött néhány “muszáj” jellegű nagyobb kiadás.

Egyáltalán nem vagyok elégedett.

29N

jan. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
27%
Rengeteg van. Elégedett vagyok.
jan. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
61%

30 évesen volt egy saját tőkéből vett (akkor 25, ma felújítva 50M-t érő) lakásom, kb 6 millió hitelem.


35 évesen van a lakás és kb. 20M ft befektetés.


Viszont elég jól éltem az elmult evekben, mindig minumum 2 honap kulfoldi utazás, stb szóval nem spóroltam igazán. Most viszont már jobban fogom a pénzt, mert pár éven belül kertesházat szeretnék a pàrommal.

jan. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
72%
27 vagyok, nekem folyamat változó, attól függ épp mire kell pénz. Van, hogy 300 ezrem van, van, hogy 2 millió. Van egy fél házam és egy fél telkem. Szerintem ez 30 éves koromban is így lesz :D Hacsak nem történik valami csoda és nyerem meg a lottót.
jan. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
21%
Sok hiéna lepontozza aki nem éhezik
jan. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
59%
Kb olyan 7 milcsim van. Nem vagyok elégedett mert ebből sosem lesz saját lakás. Félre tenni meg alig tudok, mert viszi a lakbér. Ja, ennek a pénznek is a nagyrésze örökségből van. 30/F
jan. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
30%

#8

Látod!? Ígyis lepontoztak engem is (3. válaszoló) pedig semmi konkrét összeget nem írtam. Ezért is utálom ezt az országot, mert ha már nem nyomorogsz, nem vagy olyan, mint a nagy többség, akkor máris utálnak, irigykednek rád. Itt meg egyszerűen lepontoznak.. dögöljön meg a szomszéd tehene is.


Irigykedjetek csak, a ti szinteken csak ez jár. Én meg ettől függetlenül szervezem a külföldi utazásomat. ☺️

jan. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!