Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 30 ev kotuliek mennyi megtakar...

30 ev kotuliek mennyi megtakaritasotok van, elegedettek vagytok az eletetekkel?

Figyelt kérdés
jan. 18. 08:11
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
88%

Két hónapnyi megtakarításom van, kb. 300 ezer forintot költök el egy hónapban (lakbérrel, rezsivel, kajábal, egyebekkel együtt), covid előtt ez 6 hónapnyi volt, de akkor még a megélhetési költségem 200E alá rúgott, meg elvesztettem én is a munkám és feléltem az egészet.

Szóval ez 600 ezer forint.

Az életemmel elégedett vagyok, de ez annyira nem függ az anyagi helyzetemtől. Amíg nem fázom, nem éhezem, tudok menni programokra, addig nekem oké. Én arról, hogy valaha saját lakásom lesz, vagy vállalkozást alapítok, vagy ilyesmi, már réges rég lemondtam.

jan. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
71%
9 millió ft, amihez előre láthatóan jó ideig nem kell nyúlnom. Amúgy nagyon spórolós vagyok és szerencsére nincs semmi hitelem, törlesztésem. Az életemmel érzelmi téren kb félig vagyok elégedett.
jan. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
82%

14 millió forint megtakarítás.


Ezen kívül nincs semmilyen vagyontárgyam.


Az életemet kb. 5/10-re értékelném jelenleg.

jan. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

#15

A stílusod továbbra is elég gyerekes..

jan. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
82%

30 évesen olyan 10 millió megtakarításom volt, szobát béreltem és gyűjtögettem.


32 évesen egy nagyobb projekt bónusz után lett 16-17 millióm, ekkor vettem egy külső kerületi panellakást 20 millióért, ebből 9 hitel. Felújításra elment eddig 5-6 millió.


Most leszek 35 éves, a lakásom értéke 35 millió körül van, van még hátra 8 millió Forint hitelem és 5 millió Forint megtakarításom.

jan. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
82%
Előző vagyok, hozzátenném relatív kényelmesen élek, nem napról napra. Nem szórom a pénzt, de nem is spórolok, megveszem ami kell. Hiteltől én is féltem, de konkrétan észre sem veszem, havi 55 ezer a törlesztőm...
jan. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
26%

#24

Gyerekes? Akkor majdnem az egész magyar társadalom gyerekes, aki irigykedik a másikra. Én csak leírtam, hogy a legtöbb magyar mentalitása ez, hogy dögöljön meg a szomszéd tehene is. Nem én vagyok gyerekes, én csak leírtam, hogy most még ezért fognak lepontozni, mert megtudták a pontos összeget. Mi abban a gyerekes, hogy nevén neveztem a gyereket? 🤦🤷🙄

jan. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
0%
Van néhány lakásom
jan. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
83%

Családi tragédia miatt lett egy kertes házunk, ami teljesen tehermentes. Ezt alakítgatjuk meg újítgatjuk a férjemmel. A megtakarításunk emellett nevetségesen minimális, mert mindig van mire költeni éppen és mindig van valami, amire félreteszek de ugye amint megvan az összeg, az elmegy.


Az állandó megtakarításunk jelenleg amihez nem nyúlunk, az kemény 500.000 idáig. :D de ez folyamatosan nő (reményeim szerint).


Amíg nem volt ház meg autó, addig valahogy több pénzünk volt. :D

jan. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
75%
#29 de minek van több értelme, 30 évesen anyáddal élni és tömeggel járni, de rendelkezni pármilliós megtakarítással, vagy annak, hogy van saját házad, autód, de kevesebb megtakarítás? Nyilván a megtakarítás célja alapvetően az utóbbi, az emberek nagy része arra gyűjt, hogy legyen ingatlana és autója, tehát ne érezd szarul magad.
jan. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!