Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz vagyok emiatt?

Gáz vagyok emiatt?

Figyelt kérdés
Némettanári szakon végeztem. Írásban nagyon jól megy a német a nyelvtant is tudom kb C1 szinten de a képzés során nem volt lehetőségünk nagyon beszélni. Időm meg nem volt arra, hogy külföldiekkel beszélgessek egyetem és munka mellett. Beszédben kb vagyok B1-es szinten

jan. 18. 13:48
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Tanácsolták hogy menjek ki Németországba,de minél hamarabb el szeretnék helyezkedni tanárként így nem szeretnék egy évet külföldön önkénteskedni pl. Így is 24 vagyok már
jan. 18. 13:50
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Jó jó jó, de mit szeretnél megtudni?

Nem jövök rá, hogy miben tudnánk segíteni.

jan. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy gáz, de jó lenne, ha a beszédet is fel tudnád hozni mielőtt elkezdesz tanítani. A korod nem akadály, sokan ennyi idősen kezdik az egyetemet. Én inkább lennék idősebb, de tudjam amit tanítok, mint fiatal és nem tudok tanárként beszélni.
jan. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Miért lennél gáz? Tudtommal az ember szilárd.
jan. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy gáz, hanem az egyetemi képzésed az…
jan. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Annó ezért mentek ki 1 évre a tanárnőim, mert a beszéd nekik sem ment. Kolleganőim is a mindennapos telefonhívások miatt jöttek bele, az egyetem kevés volt a beszédhez.
jan. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25%
Gáz lenne B1 szinten beszélni azt a nyelvet, amit tanítanod kéne, de én nem vagyok hajlandó elhinni, hogy ez a helyzet, akkor talán fel sem vettek volna. Alulértékeled magad sztem.
jan. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

nem gáz, ne aggódj, mindenki tudja hogy ma már boldog-boldogtalant fel kell venni és át kell rugdosni az egyetemen, józan embernek már semmilyen elvárása nincs egy frissen kikerült értelmiségivel szemben.

láthatóan tudsz legalább az anyanyelveden alanyt és állítmányt egyeztetni, és összetett mondatokban fogalmazni, gratulálok, ezzel a felső 10%ba tartozol egyből. (tanítani meg gondolom nem akarsz, ha ennyire nem érdekel a tantárgyad.)

jan. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

8-as, de szeretne tanítani. Ő írta, hogy:


"Tanácsolták hogy menjek ki Németországba,de minél hamarabb el szeretnék helyezkedni tanárként"

jan. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyári munka külföldön? Anyagilg is jobban járnál és lenne esélyed a nyelvet is gyakorolni.


ma 14:26

Tudod ő nincs a felső 10%-ban, azért nem megy neki az értő olvasás. :)

jan. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!