Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen lemondásokkal járt az,...

Milyen lemondásokkal járt az, hogy egyetemre mentél?

Figyelt kérdés

jan. 18. 15:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Nem mondtam le semmiről viszont elvégeztem jól keresek és boldog vagyok.Amit akar az ember azt ha megvalósitja akkor nem lemondás pl hogy nem rúgtam be minden héten.
jan. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
25%
nem tudtam mellette sem tanulni, sem dolgozni, csak rohadtam a sok sznob, egoista gyerek mellett meg hallgattam a címkórságban szenvedő vénemberek pofázását, hogy mennyivel jobbak ők a világ többi részénél, aztán két év alatt feladtam egy életre ezt a szánalmas bszakodást. gyakorlatilag olyan volt, mintha be se fejeződött volna a suli az érettségi után, csak átkerültem egy másik épületbe. elég gáz volt. elmentem szakképzésbe, megszereztem a szakmám, tanulhattam, dolgzhattam, lettek barátaim, ma már jó munkám van és normális életem.
jan. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%

Az egyetlen, ma is igaz barátot ott ismertem meg. A feleségemmel a szakdoga készítésekor, az adatgyűjtéskor jöttem össze.

Ha nem mentem volna, bizonyára teljesen másként alakul az életem és nem tudnám, hogy milyen barátról, családról mondtam le. De lenne másik, amelyik vagy jobb vagy nem vagy ugyanilyen érzésekkel tölt el, mint a jelenem.

A kérdést nem igazán értem. Miért kellene lemondani bármiről is az egyetem miatt, azon kívül, hogy (nem) fizetős és ott sok pénz elmegy. Ha diákhitelt veszel fel, akkor meg még több és még hosszabb időre elmegy.

jan. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%

2 es Te egyetemen max takarítottál ha ez a véleményed.:-)

Két évet voltál egyetemen és nem sikerült elvégezned akkor meg olyan sötét lehetsz mint a vakablak.

jan. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%

6 évem ugrott az életemből.

Ráment egy vagon pénze a családnak.

És még jobban megundorodtam az emberektől.

jan. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%

Azèrt akarsz egyetemre járni, hogy ne legyél olyan hülye, mint én vagyok?

Esetleg azért, mert biztos vagy abban, hogy egyszer a fizetésed eléri a 10.000.000 forintot havonta?

jan. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
12%
Nem kritizát hanem leírta a véleményét Ő is, és igaza van aki ennyi idő után otthagyja az egyetemet az tényleg nem egy agytröszt.
jan. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%

Nem láttam itt felvágást egyet sem.


Viszont az tény ha valaki kettő vagy hat évet lehúz az egyetemen és nem tudja befejezni az nem a legélesebb kés a fiókban.


Aki egyetemet csak kívülről látott az mond akkora baromságokat, hogy büfészak, ha olyan lenne akkor aki ilyen ostobaságot képes leírni annak ha lenne még oda sem lenne tudása bekerülni.


A kérdésre válaszolva nagy lemondásokkal nem járt nyílván voltak olyan dolgok amiket jó lett volna akkor kipróbálni megtenni de megérte elvégeznem nem panaszkodom.

Valami lemondás mindennél jár nem csak egyetemnél szóval ne aggódj nem lesz rosszabb az életed ha az egyetemet választod.

jan. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
#7 Ugye, tudod, hogy van olyan egyetemi képzés, ami alapból 6 éves? Nem tudjuk, milyen szakot végzett. Nem mindegyik elvégezhető 3-4 év alatt.
jan. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Munka mellett végeztem,(közgáz), és volt 4 igazán elcseszett évem. Napi 8 óra munka a szakmámban (pénzügyi osztály), és amellett otthon tanulni, konzultációkra járni be Bp-re, vizsgázni járni. 4 évig el volt cseszve minden karácsonyom. Nekem kapcsolatom is ment rá. Oké, most jól keresek, van munkám, rátanultam még adószakértői szintig, de úgy őszintén, nagyon feszkós 4 év volt:(
jan. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!