Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen lemondásokkal járt az,...

Milyen lemondásokkal járt az, hogy egyetemre mentél?

Figyelt kérdés

jan. 18. 15:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Még most is egyetemre járok, és az egyetlen lemondás, hogy mellette nem tudok teljes állásban dolgozni, így a szüleimmel élek, és nem tudom teljesen eltartani magam (a “zsebpénzt” persze megkeresem, de a lakhatásra sajnos nem telne).

De összességében nekem így is megéri, nem bánnám meg soha.

jan. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
82%

Azért itt látszik, hogy az egyetem nem ad műveltsèget.

Miből látszik?

Pl. abból, hogy egyetemet végzettek esnek egymásnak,egy piti, lényegtelen téma miatt.

Én mint szakmunkát végzett, jót derülök rajtatok.

Továbi jó okoskodást egymás felè.😁

jan. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
16%
Azért így beleolvasva a válaszokba tényleg elég gáz ez a "diplomás vagyok, ide nézz!" réteg.
jan. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Semmilyenekkel.
jan. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Én felnőttként mentem. Nyilván fel kellett mondnom a munkahelyemen, már csak a fizikai távolság miatt is. A korábbi években megkeresett és megtakarított pénzem elnyelte. Ezen felül csak apróságok, pl. alap volt, hogy egyedül vagyok egy szobában, egy kollégiumban random emberekkel voltam. A félévek alatt volt közte jó társaság is, meg olyan is, amit nem szerettem, és szinte csak aludni jártam oda.
jan. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
31%
Lemondás lehet esetlegesen, ha párkapcsolatban élsz, viszont itt derül ki milyen erős is a kapcsolatotok. Az én lemondásom az olvasás volt… nagyon szeretek olvasni viszont ezt felváltotta a tanulás és magolás
jan. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Sok lemondással járt, mert dolgoznom kellett nappalis szak mellett heti 35-40 órában, ezenkívül még diákhitelt is kellett felvennem, mert a fizetésemből nem tudtam mindent finanszírozni, még úgy sem, hogy államilag támogatott képzésekre jártam. Most értem a mesterképzés végére és ami régebben tökre piacképes diplomának számított, az mostanra, mire végeztem, egy semmi lett a hanyatló gazdasági és szar politikai helyzet miatt, szóval valószínűleg nem fogok a szakmámban dolgozni és még el is kell mennem külföldre, hogy a diákhitelt, amit muszáj voltam felvenni, visszafizessem
jan. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
17.......ilyen ez a nemfizetős magyar felsőoktatás. Mint a gyermekvállalás. Örökre belenyomorítanak, hogy függő helyzetbe hozzanak és a legkisebb gondod is nagyobb legyen annál, hogy fellázadj.
jan. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!