Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másnak is nehezen megy az...

Másnak is nehezen megy az álláskeresés(találáls)?

Figyelt kérdés
Vagy csak nekem? Rendelkezem megfelelő végzettséggel, tapasztalattal, mégsem vették még fel sehová az elmúlt 1,5 hónapban.
jan. 22. 13:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Több hónapig is eltarthat az álláskeresés.

Egy ismerősömnek több, mint egy évig, igaz, ő nem vállalt el akármit, pl. amiért túl sokat kell utazni.

jan. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Van olyan hogy másfél évig nincs
jan. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Most igen.
jan. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem videken 3 honapig nem talaltam, aztan pesten 1 ho utan mar kezdhettem is.
jan. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, pedig nagyon jó diplomám van és tapasztalatom is. Meg egy cég, ami fixen felvenne (ott voltam gyakornok), de baromi lassú a folyamat és nézelődöm másfele is.

Van, hogy cégek megkeresnek, vagy ha jelentkezem, egy napon belül válaszolnak, felhívnak, elindul a procedúra. Csak valahogy nagyon elhúzódik mindig minden. Most talán jobb, így hogy túl vagyunk az ünnepeken.


Illetve én se vállalok el akármit, elég magasan van a léc.

jan. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, eléggé leült az álláspiac ahhoz képest, hogy pár évvel ezelőtt mi volt. A jobbak elkelnek haveri alapon beajánlással :(
jan. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mit akar dolgozni az ember.


Nyugis körülmények...hűtött - fűtött iroda - kényelmes - irodai számítógépes munka (fogalmazzunk így)....vagy...operátor gyártósor, vagy egy aldi lidl....


Jobb helyekre protekció kell sajnos, még ha csak egy nagyon távoli is.

jan. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Dettó.. Az pedig elég gyakori mostanság, hogy hiába van meg hozzá a kellő tapasztalat, végzettség, mégis olyan kapja meg a pozíciót, aki valakinek a valakije.

Hitegetés, hazudozás is volt felém ilyen téren, nem is egy, sajnos.

jan. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
El lett b*va jónéhány netes oldal (lásd: közigállás), így nem csodálom, hogy igen: nehezebb lett a munkakeresés...
jan. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Válság van, sok minden bezárt, csődbe ment.
jan. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!