Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Történt már veled olyan hogy...

Történt már veled olyan hogy kinevettek a hobbid miatt?

Figyelt kérdés

jan. 27. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Igen:


-évekig hobbi szinten lovagoltam, elég hamar terepre is mehettem. Erre jöttek a "kötelező" 18+ -os megjegyzések, poénok, de olyan is volt, aki arcon röhögött, hogy "lovakon lötyögés/ülés/fenékrázatás" nem sport. Tesitanárom is köztük volt.


-vagy épp, még messze a kpop műfaj felkapottsága előtt koreaiul kezdtem tanulni. Nem vertem nagydobra, mint ahogy mást sem az életemben, a leggyakoribb reakció mégis szintén a kiröhögésem volt, vagy jöttek a "csing-csong" szintű, magasröptű megjegyzések.

jan. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Metionin ***** válasza:
92%
Nem. Egész gyerekkoromban csúfoltak de a hobbijaimnak soha semmi köze nem volt hozzá. Balettoztam, énekkarba jártam, rajzoltam és olvastam. Felnőttként saccper ugyanazok a hobbijaim (már nem énekelek, a többi megvan) de max rácsodálkoznak ha valaki megtudja.
jan. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Általános iskolában a zenei stílusom miatt és mivel cseszegettek folyton, inkább már fülhallgatóval mentem suliba.

Aztán nagyon megkedveltem a vasutat, vonatokat fotóztam, azért lettem kinevetve. Később vasutas lettem (már sajnos nem, de továbbra is közlekedésben dolgozom), többen is lenéztek.

jan. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem nevetnek ki, de sokan alaposan elcsodálkoznak, amikor elmondom, hogy régi (nagyjából 1998-1993 körüli) foci összefoglalókat szoktam letölteni a YouTube-ról. Akkoriban gyerekként minden összefoglalót felvettem VHS-re (egy részük még ma is megvan) és most ezeket gyűjtögetem össze újra (legalábbis azokat, amelyeket megtalálom a neten). Legutóbb épp egy Hansa Rostock - Banik Ostrava UEFA-kupa meccset találtam, még 1989-ből. Majdnem 35 év után sikerült újra átélnem. Még halványan a gólokra is emlékeztem. Számomra ezek igazi kincsek. :)
jan. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
*1988-1993 közti
jan. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen
jan. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen. Mivel az átlag ember nem tudja el fogadni azt hogy én sport horgász vagyok ami azt jelenti hogy minden ki fogott halat én vissza engedek!

És mindig azzal jönnek akkor minek horgászok??? Na bummm!!!

jan. 28. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%
Kölyökkoromban furán néztek rám, hogy a főzés a hobbim, most általában sorban állnak a kondéromnál, ha elindulok egy-egy versenyen.
jan. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 NTBS ***** válasza:
100%
Az olvasást mint hobbit nem értik Minek ott az internet! Kapom a jelzést!
febr. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!