Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Rossz barát vagyok azért,...

Rossz barát vagyok azért, mert itthon kinevettem az egyik barátomat, hogy milyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Az egyik barátomnak a baráti körünkből megtetszett a mágnes horgászat, rendelt magának mágnest, és ma volt az első nap, hogy kipróbálta.


Én nem tudom mi a jó a mágnes horgászatban, amikor annak az esélye, hogy valamilyen értékes dolgot fogj szinte nulla, de ez nem az én dolgom.


Konkrétan a dobozból vette ki a mágnest, rákötötte a kötelet, és bedobta, élete első dobására beakadt, és nem lehetett kiszedni a mágnest, szóval ott maradt.


Hazaérve elkezdtem ezen röhögni, hogy vár a mágnesre, fejben elhatározza milyen jót fog horgászni, erre a legelső dobással búcsút mondhat a mágnesének :D


Hazaérve a barátaimmal végülis úgy döntöttünk, hogy összedobunk a havernak közösen egy másik mágnesre, de picit lelkiismeretfurdalásom van, hogy itthon kinevettem.


2023. okt. 21. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy baráti társaságban ez eleve nem kéne hogy kérdés legyen
2023. okt. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, ez elég röhejes sztori.
2023. okt. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A barátok közötti humor és a könnyed gúnyolódás sokszor természetes, azonban fontos, hogy ez ne menjen át bántó szintre. Ha érzed, hogy a kinevetés sértő lehetett számára, akkor érdemes elnézést kérned tőle. A lényeg, hogy legyél őszinte és kommunikálj vele az érzéseidről. Az, hogy összedobtok neki egy új mágnesre, egy szép gesztus és mutatja, hogy gondoskodtok róla. Az ilyen helyzetekből tanulhatunk és fejlődhetünk, így legközelebb talán másképp reagálsz hasonló helyzetben.
2023. okt. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!