Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Főleg középkorúaktól, vagy...

Főleg középkorúaktól, vagy még idősebbektől kérdezem: Nektek mikor volt a legjobb része az életeteknek? Hány évesen?

Figyelt kérdés
És az is érdekelne, hogy mi szépítette meg annyira, mi volt a jó az életetekben azokban a legjobb időkben?

jan. 29. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
21 és 24 között. Fiatal voltam, sok emberrel megismerkedtem, párommal is akkor jöttem össze. Jobban pörögtem, tele voltam energiával.
jan. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hú, az eléggé korán van egy életútban. De ha szép volt, szép volt.
jan. 29. 16:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Több kapcsolat után,47 évesen jött el az igazi szerelem az életembe,a nagy Ő. Olyan szeretetet,figyelmet,érzéseket senkitől nem kaptam, sem előtte,sem azóta.

Hat éve lett vége, egy harmadik miatt,de azóta sincs senkim.Tudom,hogy már nem is lesz,ez van :)

Sajnos azt is elmondhatom,hogy ezzel a két kapcsolati évvel együtt összesen nincs öt év az életemben,amikor boldog voltam,vagy kiegyensúlyozott.


55 F

jan. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, 40 éves. A 21-24 éves kori szép dolgok miért koraiak egy életúton?
jan. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4


20 alatt még gyerek az ember, így 21-24 a felnőttkor legeleje. Tudom, vannak korán érő emberek, akik már 20 előtt munkába állnak, külön költöznek, megházasodnak, gyerekük születik, de azért a mai fiataloknál mindez később jellemző. Munkába állás, külön költözés mélyen a 20-as években jön el, főleg az egyetemistáknak, a házasság, gyerekvállalás meg egyre többeknek 30 felett jön el. Ilyen viszonyok mellett mondom, hogy 20-ig ezek az emberek még gyerekek, és 21-14 a felnőttkorba ívelő küszöb.

jan. 29. 17:17
 6/7 anonim ***** válasza:
23-24 évesen: fősulis időszak+kötelező gyakszi teljesítése.
jan. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5-ös, ebben igazad van. 1-es vagyok. Nekem nincs diplomám, így az egyetem kimaradt az életemből, viszont 22 éves koromig tanultam, érettségi, plusz utána másik suli, tanfolyamok. 23 évesen már dolgoztam, ami szerintem totál jó dolog volt azon a munkahelyen. Onnantól kezdtem el élni a saját életemet. Saját kereset, közös albi bérlés párommal, majd közös lakás, stb.


Az én korosztályomra is jellemző, hogy kitolódott sok embernél a munkahely keresés és párkeresés ideje. Olyan velem egyidős ismerőseim is vannak, akiknek pl 40 körül a mai napig soha nem is volt komoly kapcsolatuk. Igazából nem is akarnak, mert elmennek dolgozni, aztán otthon várja őket az Xbox és a kocsmázás. Valahogy beleragadtak a kamasz korukba és ezt így szeretik. Tehát túl sok eltérés nincs már a mostani huszonévesek és a mi korosztályunk életvitele között. Persze mindig vannak kivételek, én most úgy általánosságban beszéltem.


Én nem szerettem volna, ha csak úgy elment volna mellettem az élet, ezért elkezdtem élni, amit nem is bántam meg. Ha akkor fiatalon nem alapoztam volna meg a mostani dolgaimat, akkor mára lehet én is magányos, céltalanul élő ember lennék.

jan. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!