Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket is csesztetnek ha...

Titeket is csesztetnek ha iphone telefonotok van?

Figyelt kérdés

Ahányszor előveszem a munkahelyemen, kiránduláson, tágabb családi körben, valaki mindig tesz valami megjegyzést

hogy fú neki biztos nem kéne“ájfos”, legrosszabb telefon, meg hogy biztos azt hiszem ettől értékesebb vagyok emberileg stb.


Én sose szóltam le senkit amiért androidos telefont használ , én is tíz év samsung/huawei felhasználóként mondtam azt hogy váltok, mert nekem nem megfelelő, de nem gondoltam hogy ennyire számít kinek milyen telefonja van…

De amikor nekem volt androidos se szóltam le az iost, és most fordítva se szólom le.



febr. 2. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem. Ellenben csesztetnek a kalapom miatt, mást csesztetnek, hogy milyen pohárból iszik stb.


Szóval nem vagy különleges.

febr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Az a gond, tavaly is sokat trollkodott itt egy iPhone-fanatikus, miatta mindenki utálja már ezeket.

Nem vetett jó fényt.

febr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Kitana. ***** válasza:
Csak apám szokott, szerintem a legnagyobb antiapple-ösök között van, a saját iPadje miatt is állandóan hisztizik, hogy de szar, ezt nem tudja rajta megcsinálni, arra se jó, kidobná a kukába legszívesebben, meg ilyenek. (Céges, muszáj használnia.) De engem csak szívat, nem érdekli szerintem őt se, milyen telefont használok, mások meg nem szoktak pláne megjegyzéseket tenni. Van néha, ha épp bizonyos társaságban olyan a téma, akkor előkerül, hogy “flexelnek az iphone-nal” meg ilyen mondatok, de akkor sem konkrétan nekem mondják, csak egy típusról van szó. De ismerek olyat, aki hatalmas Samsung fan és pont ugyanúgy mindig megveszi a legújabb, legdrágább Samsungot, csak gondolom arról nem tudja ránézésre a legtöbb ember, hogy ugyanolyan 600-700 ezres telefon, mert ahhoz már jobban követni kellene ezt a témát, hogy az Androidos telefonokkal is képben legyél, melyik a drága és melyik nem, iPhone-nal meg könnyű célpont vagy a köpködésre, mert mindenki tudja, hogy egyféle iPhone van, ami drága és kész.
febr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Ránézésre honnan lehet tudni, hogy kinek mi van a kezében ?
febr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Most vettem életemben először iPhone-t, tetszik. Senki nem csesztet,de nem is érdekelne. Androidos voltam eddig,senkit nem nézek le egy telefon miatt
febr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem.


Nálunk nem a telefon körül forog az élet. Kb fogalmam sincs, hogy a kollégáimnak/barátaimnak stb. milyen telefonja van és kötve hiszem, hogy ők foglalkoznának azzal, hogy én milyen készüléket használok.

febr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az tény manapság hogy 99% ban azok szólnak be emiatt akik csórók mint a templom egere és soha a büdös életben nem tudnának maguknak iPhone telefont venni. Szimpla irigység; hogy neked van, mert megteheted.. ez ennyi. Nekem akármelyik barátnőm, exem beszólogatott anno; hogy Jajj nagyon szar az iPhone; nem kellene neki ha lenne rá pénze akkor se, mind azért volt mert nem volt pénzük rá. Na mit ad Isten amint a barátnőm kifogott egy gazdag csávót aki elhalmozza ajándékokkal már hirtelen iPhone telefon kell neki. Ilyenkor már mit sem számít az hogy neki sosem kellett volna korábban; mondván mert szar. Számomra ez nevetséges. Engem sem érdekel kinek milyen telefonja van. Magamban megvan a véleményem persze, de más orrára ezt nem kötöm.
febr. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne menj csorok koze. Nalunk mindenkinek ajfonja van. Nekem 2,paromnak 2. Minden baratomnak ajfonja van.
febr. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
7-esenk és 8-asnak! Igen csoró vagyok! Kis jövedelmű. Ami alatt azt értem hogy nettó 256 ezer a jövedelmem. És? Igen is a legújabb iPhoneom van. Méghozzá iPhone 15 Pro Max-om van! Na és most mi van? Igen egy kicsit dicsekszem. De ettől még nem lettem sem több, sem kevesebb. Na és kit érdekel kinek milyen telefonja van.
febr. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!