Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok ti hogy viszonyulnátok...

Lányok ti hogy viszonyulnátok ahhoz hogyha egy osztálytársatok suli után "elkísérne" titeket mert egy irányba mentek és együtt utaztok? És közben beszélgetnétek?

Figyelt kérdés

Pl. közösen a vonathoz, buszhoz mert egy busszal vonattal utaztok.

Azért kérdezem mert igazából suliban nem beszélgetek semmit ezzel a lánnyal, de mindig közösen utazunk és ő se meg én sem szólunk egymáshoz xd (gimisek vagyunk)


febr. 2. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Próbáld meg. Nem veszthetsz vele semmit. Ha nem vonul el látványosan (pl fülhallgatóval sétál vagy nonstop a telefonjával babrál) szerintemlesz eselyed.
febr. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ez alap,h egyirsnyba menesnel egyutt mrntek,ha nem utaljatok egymast!!!
febr. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már nem vagyok sulis, de én más lányokkal sem beszélgettem, akikkel amúgy suliban sem. Volt olyan, hogy 3-an mentünk haza, mind lányok, amíg a közös barátnőnk ott volt, addig beszéltünk, miután leszállt és ketten mentünk tovább, nem folytattuk a bájcsevejt.
febr. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%

Pár éve ballagtam gimiből, nálunk is csomószor előfordult ilyen, mert az osztály közel fele bejárós volt, és szinte mindenkinek volt ilyen mód "utazótársa".


Volt két srác, akikkel konkrétan egy városban laktunk, aztán egy ponton már azt vettük észre, hogy összevárjuk egymást és együtt megyünk buszpályára, és utazás közben is beszélgettünk. Pedig sulin belül nem volt semmi.

Én kifejezetten szerettem azokat a buszozásokat, sétákat, és örültem neki, hogy így alakult:) Magának a társaságnak, a beszélgetésnek is, illetve annak is, hogy ők voltak azok, akikkel így jött ki a dolog.

febr. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!