Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért szép mindenki rajtam...

Miért szép mindenki rajtam kívül? Egyszerűen az összes nő gyönyörű.

Figyelt kérdés

Nem küldök képet ,ezt előre leszögezem. A 10-es skálán max 3 vagyok és azt vettem észre hogy a 14 és 40 év közötti lányok , nők egyszerűen gyönyörűek.

Mindegy hová nézek , ma például bementem a boltba és 5 Palvin Barbara szerű nő jött velem szembe. Mindenhol a gyönyörű, Kék szemű,vékony ,ápolt nők vannak.

Nemrég megismerkedtem valakivel aki csak azt akarja és kicsit nyomoztam utána . Szerb doktornő a volt felesége és semmi túlzás nélkül szebb mint Horváth Éva volt . A szerbek, szlávok amúgy is majdnem mind gyönyörűek.

Tehát a sok Palvin Barbara és Adriana Lima között hogy tudják érvényesülni?

Ez minek köszönhető hogy az utóbbi 15-20 évben a nők egyre szebbek ?



febr. 5. 19:12
1 2
 1/18 Girlll3 ***** válasza:
88%
Ezt nem mondhatod komolyan. Egy csomó átlagos és kifejezetten csùnya nő is van.
febr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem te is szép vagy!
febr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

De hidd el ! Felszállok reggel a buszra , ott a sok gyönyörű 16-17 éves . A boltban konkrétan tényleg Palvin Barbi féle nők járkálnak. Ma legalább 10 gyönyörű nőt láttam 5 percen belül. Az egyik magas volt , hosszú, dús, szőke haj. Zöld szem . Ápolt ,a parfumje illatos volt ,éreztem amikor elment mellettem. Baba arc , gyönyörű test. Mindenkinek ragyogó hibátlan a bőre , semmi bajusz , szőrzet, pattanások.. semmi ....

Én ezért csak max az a kategória vagyok , akit egy szerb orvos otthon (nálam ) ...... Utána elmegy ,és reméli hogy senki nem látta hogy nálam volt . Amúgy a férfi is egy felisten,és ahogy említettem az ex felesége szebb mint egy modell.

Lelkileg megterhelő csúnyának lenni de nem igazán tudok segíteni a dolgon mert nagyobb dolgokról van szó. Például az orrom ,fülem ,mellem , bőröm stb

febr. 5. 19:21
 4/18 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem más téged lát szépnek. Én is nagyon sok szép nőt látok, magamat meg nem látom annak. Mások szerint szép vagyok. Ki érti ezt. Plusz az utóbbi időben egyre többeknek lett műszempilla, sminktetoválás, ezek sokat dobnak egy arcon.
febr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A szomszéd füve mindig zöldebb. Szerintem simán önképzavaros vagy, illetve talán ezek a nők nem is a szépségükkel, hanem a kisugárzásukkal "nyűgöztek le" téged.
febr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

Javaslom, szentelj jelentős időt arra, hogy a saját erényeidet felfedezd!

Észre lehet venni egy nőn azt is ha közömbös vagy csak egyszerűen igénytelen saját magára! Térképezd fel, hogy melyek az előnyös tulajdonságaid és jól megválasztott ruhákkal, hajviselettel, kiegészítőkkel tereld azokra a kívülállók figyelmét - az előnytelenek elnyomásával párhuzamosan!

Egy jó smink, egy igényesen karbantartott szemöldök, fogsor, ápolt bőr, haj a jól kombinálható és az adottságaidhoz igazodó ruha választékkal "csodákra" képes!

Ne írd le magad, hanem inkább tegyél azért, hogy jobban érezd magad a bőrödben!

Egy 56 éves férfi építő jellegű tanácsát olvastad.

Fel a fejjel!

febr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
Sok dolog, amit írsz, igényesség kérdése. Ápolt hajad, finom parfümöd, szép sminked neked is lehet. Nekem is lenne bajszom, ha hagynám. Smink nélkül betegnek nézek ki, mert sötétlila karikás szemeket örököltem, ezért muszáj valamennyit tenni rá, de nagyságrendekkel jobban nézek ki tőle. Hozd ki magadból a legjobb verziódat, tanuld meg használni az adottságaidat. Én azt látom, hogy egy szép smink, ápolt frizura, személyiséghez illő ruha mindenkit megszépít.
febr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%

Olvasd el és szedd össze magad.


[link]

febr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
A baj a fejedben van, nem kint az utcán. Torz lehet az önképed és világképed, és ebbe a kifogásba menekülsz ahelyett hogy szembenéznél a valósággal. Biztos nem vagy olyan csúnya, mint amilyennek beállítod magad, csak a mentalitásod rossz.
febr. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, de én is ezt tapasztalom, hogy egyre szebbek már kicsi koruktól fogva az emberek. Gyerekek közt dolgozom és óvodától általános iskolág látom, hogy sokkal több a kiemelkedoen szép gyerek, mint az én koromban, ahol 1-2 nagyon szép volt, a többi átlagos vagy csunyacska. Én se jöttem még rá az okára.
febr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!