Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért szép mindenki rajtam...

Miért szép mindenki rajtam kívül? Egyszerűen az összes nő gyönyörű.

Figyelt kérdés

Nem küldök képet ,ezt előre leszögezem. A 10-es skálán max 3 vagyok és azt vettem észre hogy a 14 és 40 év közötti lányok , nők egyszerűen gyönyörűek.

Mindegy hová nézek , ma például bementem a boltba és 5 Palvin Barbara szerű nő jött velem szembe. Mindenhol a gyönyörű, Kék szemű,vékony ,ápolt nők vannak.

Nemrég megismerkedtem valakivel aki csak azt akarja és kicsit nyomoztam utána . Szerb doktornő a volt felesége és semmi túlzás nélkül szebb mint Horváth Éva volt . A szerbek, szlávok amúgy is majdnem mind gyönyörűek.

Tehát a sok Palvin Barbara és Adriana Lima között hogy tudják érvényesülni?

Ez minek köszönhető hogy az utóbbi 15-20 évben a nők egyre szebbek ?



febr. 5. 19:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
36%
Te vagy az Detti ?
febr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
66%

Egyrészt sokat javít a külsőn a smink, ruhatár lecserélése, valamint rendszeres mozgás beiktatása.


Valóban van az a szint, ameddig objektív megtudod mondani, hogy valaki szép-e vagy nem szép-e, de hogy mindenki? Ezt nem gondolod komolyan!


A korosztály amit megadtál, abban amúgy hatalmas a szórás így is, de nem, nem mindenki szebb mint te, sokszor a szépség relatív inkább, mint írtam van az a szint, ahol valóban kb mindenkinek szép az illető, de nem mondanám, hogy a magyar átlag ennyire magasra tenné a lécet.

febr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát én itt vagyok csúnyán, hiába vagyok igényes, ha ronda az arcszerkezetem és hiába vagyok vékonyabb típus és izmos, ha amúgy az alkatom amorf. Nincs testképzavarom, ezeket a visszajelzéseket is kapom konkrétan, nőktől, férfiaktól egyaránt. De mindegy, nem érdekel már, próbálok a tudásommal és a tanulmányaimmal foglalkozni.
febr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
70%
Palvinon se tudom mit esznek az emberek, rettentően túl van értékelve. Nyilván objektíven nézve szép nő, de nagyon messze van attól az isteni, páratlan szépségtől aminek sokan elmondják. Száz meg száz szebb nőt tudnák mondani nála, csak a hírességek közt is.
febr. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Valószínűleg semmi gond a kinézeteddel, akinek valóban gond van vele, azt le sem köpik a férfiak. Szerintem jelenleg egy kicsit torzíthat az elméd, csak a szép nőket veszed észre a tömegben, mert tudat alatt arra gondolhatsz, hogy az a férfi nem akart tőled semmi komolyabbat és ezt a kinézetedre foghatod (közben lehet, azért is váltak el, mert rommá csalta a feleségét mindenki mással - ha elváltak egyáltalán és nem csak beetetni próbált azzal, hogy éppen nincs senkije...). Ezek a gondolatok jellemzően gyerekkorban rögzülnek (iskolai bántalmazás nyomán, vagy a szülő hasonlítgat más gyerekekhez esetleg testvért favorizál).
febr. 6. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 gabor49 ***** válasza:
77%
én pl az ari átlagos csajokat szeretem ha nem vagy kövér akkor nálam már jo lennél 50/f
febr. 6. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

[link]



Minden második nő így néz ki vagy ezen a szinten mozog.

Egy falusi átlagos, átlag alatti nő nem szállhat ringbe ilyen nőkkel.

Nem mondom hogy egy púpos teve vagyok de a férfiak 90% csak azt akarja ,kapcsolatot nem. Tehát szexre elmegy de nem vagyok felvallalhato

febr. 6. 15:49
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha ez bármiféle megnyugvás számodra, én sem vagyok szép.
márc. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!