Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szondi-teszt és Rorschach-tesz...

Szondi-teszt és Rorschach-teszt mi a normális válasz amit mondani kel tudni kel ??

Figyelt kérdés
2023. okt. 31. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem így működik.
2023. okt. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Ezzel a kérdéssel annyi baj van, hogy te egészen biztosan megbuknál ezeken a teszteken.
2023. okt. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a tesztek arra mennek rá, hogy besoroljanak vele kategóriába. Nem tudom milyen jó választ akarsz adni, mert nincsen. Rossz válasz sincsen. Körülbelül úgy kell elképzelni, mintha azt próbálnák belőni a válaszaid alapján, hogy autóval szeretsz utazni vagy tömegközlekedéssel. Érződik, hogy egyik sem jó vagy rossz.
2023. okt. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

40%-os!

Tudod ez nem tudásról szól. A személyiséget mérik fel. Hogy az alany milyen mentalitású.

2023. okt. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%

A R. tudománytalan szélhámosság. Mondd, hogy ismered a tesztet, elvileg nem lehetne kikérdezni, mert sérül ennek a csodának a kiértékélése.

Egy kis kritika:

[link]

2023. okt. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom, ki írt privátban, de soha nem felelek senkinek. Az üzeneted tele van helyesírási hibával, és értelme sincs semmi.


Mi miatt lennél tesztelve? Már írtam, hogy nem olyan, mint egy iskolai tesztlap, amit ki kell tölteni és van jó válasz, meg rossz.

2023. nov. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!