Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan türtőztessem magam?

Hogyan türtőztessem magam?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen lassan már ott járok, hogy nem merek bemenni a boltba. Előre félek, hogy ki fog engem ott felidegesíteni. Az emberek belépnek az intim terembe, és ezt egyre nehezebben viselem. A sorban állások során is, zavar ha valaki mögém áll. A sok vénasszonyról meg nem is beszélve, ráadásul még büdösek is. A múltkor is álltam a sorban, erre a semmiből jön egy asszony és dugdossa a fejét előre, hogy mi vajon mi lehet olcsóbb tíz forinttal. Ezt végig úgy, hogy én is ott álltam, erre elkapott az idegbaj és elkezdtem vele üvöltözni, hogy takarodjon vissza a sorba, nem mászkáljon elé, ne dugdossa a fejét nekem ide, mert agyonverem! Komolyan olyanok, mint a tyúkok, amikor kiszórják eléjük a tápot.. nem normálisak. Egyszer attól félek ezért egyszer tettlegességig is elmegyek, és valamelyiket izomból telibe verem!


A busznál is a sorban állás, nem hiszem el hogy van pofája némelyiknek előzködni. Attól félek ezért egyszer valakit ki fogok nyírni.



febr. 7. 16:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Először az idegbetegséged okát kezeljed.
febr. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Ezért baj, hogy bezárt Lipót, az ilyen hozzád hasonló idegbeteg állatok szabadlábon vannak, és nincsenek gondnokság alatt.
febr. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam idegbeteg, ilyenkor azt hiszed hogy mindenki meg akar harapni, közben meg te harapsz a legjobban!


Szokták mondani: "Tükörhöz🪞 nyúlj nagyító🔍 helyett!"

febr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én nem harapnék, ha az emberek tiszteletben tartanák a távolságot. Mivel én fordított esetben sohasem tennék ilyet, ők meg élből beleállnak a pofámba, mintha ehhez joguk lenne. Másik dolog, amikor nem mennék arrébb a járdán, holott én lehúzódok ők meg játsszák a menőt. Ha egyszer ezért meg valakit jogosan kibelezek én leszek a sz*r. Az a baj, hogy már nagyon érik.. a buszon is tele van üres hellyel az egész nyomorult busz, erre jön a fogyatékosa és persze hogy a hátam mögé ül le.. ezért vagyok ideges, mert azt hiszik nekik joguk van másokat letaszítani, vagy tolakodni, vagy előzködni, meg mások terébe beleállni. Teljesen jogos lenne, ha ezért valakit ezért megvernék, megérdemelnék!
febr. 7. 17:00
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Jeszus, veled tényleg komoly bajok vannak. Már az is gond ha mögéd ülnek le? Aztán ha melléd ülne le egy üres buszon? Kezeltesd magad mert rossz vége lesz.
febr. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Te hol élsz?

Valami kisfalusi sparba járkálsz?

febr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül nem egy cukrászdában dolgozol?
febr. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Idegbeteg vagy kérdező. Most komolyan, veled nagy problémák vannak. Remélem egyszer emberedre akadsz és jól pofán rugdos.:) Mit képzelsz te magadról, hogy idegenekkel ordibálsz? Rám mernél egyszer ordítani, abból nem lenne köszönet.
febr. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én vidéki városban élek, nem nagyon találkoztam még :D
febr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
Inkább te vagy az idegesítő, neked mindenki zavar :D
febr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!