Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan türtőztessem meg...

R.rebi.19191 kérdése:

Hogyan türtőztessem meg magam, hogy ne egyek szénhidrátot ha fogyni akarok?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és fogyni szeretnék,de mindig van egy olyan hogy rámjön az az érzés hogy most enni akarok rgy kis csokit és egyszerűen nem tudom megállni higy ne egyem meg. Tudom ez nézőpont kérdése de akkor is valami tanács? (utálkozó válsszokat nem kérek)

2020. ápr. 20. 22:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha valamit helytelenűl írtam akkor bocsánat csak gyermek koromban nem volt sok pénze a családomnak és nem tudtam minőségi iskolába iratni emiatt egy olyan helyre kerültem ahol nem tanítottak rendesen. Köszönöm megértéseteket :)
2020. ápr. 20. 22:40
 2/6 anonim válasza:
100%
Próbálj meg egészséges szénhidrátokat enni, meg olyan ételeket, amik nem nyomják meg a vércukorszinted. Ha minden kötél szakad, akkor pedig étcsokit egyél :) a kakaó is egészséges, egy csomó hasznos dolog van benne, de a tejcsoki, meg az ízesített, agyon adagolt csokik nem jók, ezt vedd figyelembe
2020. ápr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor gondolj arra, hogy volt értelme megenni reggel azt a zabkását, ebédre a hülye csirkét brokkolival, ha most elrontod egy csokival? Ha most csokit eszel, akkor mindegy lett volna ha reggelire bundáskenyeret ettél volna. Hülyén hangzik de mindig arra gondolok, hogy "mi értelme volt megvenni drágán ezt a sok egészséges kaját ha most elrontom egy csokival?" :D Ha nagyon csokit akarok enni akkor meg eszek egy kocka étcsokit és jól kiélvezem az ízét.
2020. ápr. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket♡︎
2020. ápr. 21. 13:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Ehetsz szénhidrátot, akár csokit is, ha belefér a kalória- és szénhidrátkeretedbe. De jobban jársz az étcsokival, az nem eteti annyira magát. Vagy egyél egy kis gyümölcsöt. A hozzáadott cukrot érdemes minimalizálni.
2020. ápr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mennyi idős vagy?Mennyi kiló?Meg milyen magas?
2020. ápr. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!