Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sehogy sem tudom kiverni a...

Sehogy sem tudom kiverni a fejemből, hetek óta másra sem tudok gondolni, úgy érzem nem bírom már tovább. Hogyan tudnék végre továbblépni?

Figyelt kérdés

Borzalmasan érzem magam.

Hetekkel ezelőtt meghallgattam pár Eminem számot, köztük a "The Real Slim Shady" címűt. Azóta nem ereszt el az a szám, azon belül is az egyik szövegrész, megállás nélkül ez jár a fejemben, egyszerűen tök mindegy mit hallgatok, utána azonnal ez a dal jön vissza a fejembe, és végtelenítve "játssza le magát". Eleinte még tetszett, de mostanra már nagyon elegem van belőle, de nem tudok tőle szabadulni, úgy érzem lassan megőrülök tőle.

Hogyan tudnám végre száműzni a fejemből?



#zene #idegesítő #Eminem #továbblépés #őrület #végtelenített lejátszás
febr. 9. 21:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Próbáltad újra meghallgatni azóta? Lehet, hogy segítene.
febr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Isten ments! Még csak az hiányozna! Így sem tudok tőle szabadulni...
febr. 9. 22:10
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Rongyosra hallgatod, vagy rákattansz egy másik zenére. Ezek a lehetőségek vannak.
febr. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
El kéne menned egy jó programra és elfelejted.
febr. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Dallamtapadás.


[link]

febr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
45%
Hallgasd, majd megunod.
febr. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Ezzel mi a probléma? Általában az emberek úgy vannak a zenékkel, hogy mindig van egy aktuális kedvencük, amit sokat hallgatnak. Teljesen normális dolog, nem tudom miért kéne kiverni a fejedből? Hallgasd nyugodtan, amíg tetszik és jó érzéssel tölt el.
febr. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
Hallgasd meg sokszor, akkor majd elfelejted.
febr. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem az szokott segíteni, ha végigjátszom a dalt a fejemben. Ha újra elindulás, akkor újra végigjátszom és egyszercsak azt veszem észre, hogy nem kezdtem el újra. Ha ez sem megy csinálj valamit, ami kizökkent.

Pl. hallgass egy zenét és nagyon koncentrálj rá(lehetőleg ne azt ami beleragadt a fejedbe), elemezd ki, vagy esetleg a kinti utcai zajokra figyelj, számold össze hány felé hangot hallasz kint(kocsi, madár, zene stb.)

febr. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
*ha újra elindul*
febr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!