Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sehogy sem tudom kiverni a...

Sehogy sem tudom kiverni a fejemből, hetek óta másra sem tudok gondolni, úgy érzem nem bírom már tovább. Hogyan tudnék végre továbblépni?

Figyelt kérdés

Borzalmasan érzem magam.

Hetekkel ezelőtt meghallgattam pár Eminem számot, köztük a "The Real Slim Shady" címűt. Azóta nem ereszt el az a szám, azon belül is az egyik szövegrész, megállás nélkül ez jár a fejemben, egyszerűen tök mindegy mit hallgatok, utána azonnal ez a dal jön vissza a fejembe, és végtelenítve "játssza le magát". Eleinte még tetszett, de mostanra már nagyon elegem van belőle, de nem tudok tőle szabadulni, úgy érzem lassan megőrülök tőle.

Hogyan tudnám végre száműzni a fejemből?



#zene #idegesítő #Eminem #továbblépés #őrület #végtelenített lejátszás
febr. 9. 21:51
1 2
 11/14 Dinnye2 ***** válasza:
Én ilyenkor mindig azt csinálom, hogy beállítom azt a számot ébresztőhangnak. Nekem ez mindig segít...(;
febr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ez akár lehet "OCD" betegség is,azon belül "kényszergondolatok"...

Nekem ilyen betegségem van és elég sok zene,dallam,gondolatok, bevan ragadva a fejemben, már hozzászoktam. Szerintem lehet hogy neked is ez van és megijedsz most mert nem ismered fel hogy mivan veled...De ez csak egy tipp részemről. Nézz utána az ocd betegségnek! De nyugii nem fogsz "megőrülni" lehet csak az agyad játszik veled. De a nagyfokú stressz is okozhat ilyet akár. Pszhiiátria foglalkozik ezzel. Ha nagyon zavar és gátol a mindennapi életben akkor érdemes rá valamilyen gyógyszert szedni pszhiiáter útján. De egy 10 oldalt tudnék írni kb hogy miért nem ajánlatos pszhiés gyógyszereket szedni...

febr. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
45%
Please stand up, please stand up, please stand up, please stand up
febr. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az egyik legrosszabb száma, én ki nem állhatom. 😂😂😂
ápr. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!