Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy embernek...

Hogyan lehet egy embernek szabadideje?

Figyelt kérdés
Mindig hallom, hogy emberek beszélgetnek, meg kérdezik egymást a szabadidő eltöltéséről. Nekem nincs szabadidőm egyszerűen, de szeretném, ha lenne. Olyan sok dolgom van, hogy egyszerűen nincs olyan, amikor nincs mit csinálnom, tehát szabadidő. Hogy sportolni el tudjak menni, ahhoz is 4-kor kell kelnem, ez is csak úgy jön ki, ha az alvásból veszem el.
febr. 10. 15:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Csokkentsd a szamitogepes (feszbuk, Tiktok) idot 0-ra, meglasd, segiteni fog. El sem hiszed, mennyi felesleges idot el lehet bambulni ott feleslegesen.
febr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Semmi ilyennel nem foglalkozom. Most is várom, hogy lejárjon a mosógép, és megyek teregetni. Ilyenkor szoktam ránézni a gépre.
febr. 10. 15:22
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem érdekelne a napi időbeosztásod. Enélkül kb semmit sem lehet tanácsolni, mivel nem tudjuk mivel megy el a napod.
febr. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó az idöbeosztásod, ha akarnád, lenne szabadidöd.

Pl most is, amíg a mosogépet várod (miért várod??? - ha leáll, akkor le van állva, neked nem kell készenlétben lenni), tudnál valami okosabbat csinálni, sportolni, tanulni, olvasni, stb.

De ha szerinted nincs igazam, írd le, mit csinálsz (konrétan) egész nap felkeléstöl lefekvésig - egyböl meglesz, mi fölösleges vagy mit kellene másként organizálni.

febr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Felkelek, kávézok. Ha edzős napom van elmegyek edzeni, ha nincs akkor kicsit tovább alszom. Elviszem a kutyát sétálni, megetetem. Elmegyek dolgozni. Hazaérek, elviszem a kutyát sétálni, illetve tréningezek vele, megetetem, utána ő már pihen. Ezután megcsinálom a házimunkát, fürdök, befekszem az ágyba, és alszom. Illetve hetente kétszer megyünk kutyaiskolába reggel, tehát akkor felkelek és egyből oda megyünk, utána megyünk haza és indulok dolgozni. Hetente egyszer még munka után bevásárolni megyek. Főzésre is inkább hétvégén jut időm.
febr. 10. 15:33
 6/12 anonim ***** válasza:
5# hát akkor értem miért nincs időd
febr. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
ha edzős napom van elmegyek edzeni, elviszem a kutyát sétálni, megetetem, elviszem a kutyát sétálni, illetve tréningezek vele, megetetem - ez a legtöbb embernek a szabadidös tevékenységekhez tartozik
febr. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Tehát te a szabadidödben edzel és a kutyával foglalkozol. Ez a szabadidöd.
febr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek előzővel: az állattartás és az edzés is "szabadidős tevékenység" - még a konyhában töltött idő egy része is lehet az, ha ínyencségek elkészítésére gondolunk.
febr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%

#5

Hány órát dolgozol naponta? 14-15? Vagy mitől nincs időd másra a kutyádon kívül?

febr. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!