Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen szemétségeket csinált...

Milyen szemétségeket csinált meg veled az autósoktatód?

Figyelt kérdés

Pont a napokban gondolkoztam el rajta, hogy 20 évvel ezelőtt, 20 éves fiatal lányként mennyire nem mertem kiállni magamért.


Engem konkrétan vert. Egy akkor kb negyvenes férfiról beszélünk. Bármit elrontottam, már repült is az anyósülésről a hátbaverés, hogy majd' lefejeltem a kormányt, de ha jól csináltam valamit, akkor is combon, hátba, vállon vagy oldalba vert.

Mivel nyáron jártam, rövidnadrágban, már lila volt a jobb combom.

Én már úgy féltem vezetni, hogy sokszor nem találtam meg a féket se az idegességtől, akkor olyan satut nyomott, hogy majd' kiszálltunk a szélvédőn, és üvöltött velem, mint a sakál, hogy tönkreteszem a kocsiját, majd kifizetem.

Vagy csak simán gúnyolódott, ahelyett, hogy elmagyarázta volna, amit nem jól csináltam.

A fiúkat pofozta is, de senki még csak vissza sem szólt neki.


Anyuék elég szigorúak voltak ebben a kérdésben, hogy nekem ennél az embernél kell jogsit szerezni, velük se mertem szembeszállni.

De becsületére legyen mondva, hogy aztán elsőre meglett a jogsim.



febr. 11. 20:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez borzalmas. :O Nem is értem a szüleidet.
febr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
49%
én meg ezt nem hiszem el.
febr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
87%

Hát ez valóban hihetetlen már bocsi...


De...ha ez így van akkor...


- szüleid igazi kretének

- te sem vagy normális, hogy e mellett maradtál

és akár fel is jelenthettétek volna.

febr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Negyvenévesen már nagyon fárasztó ez az örökös bizalmatlanság, hogy az a szuper ember, aki semmit sem hisz el a másiknak.

Biztos nagyon fiatal vagy, kedves második válaszoló, de hidd el, egy negyvenéves ember nem ezzel és nem itt, a neten fog vagánykodni. Ne magadból indulj ki.

Magyarázkodni meg nem fogok, úgyhogy azt hiszel, amit akarsz, egészségedre.

febr. 11. 20:11
 5/25 anonim ***** válasza:
Én is nagyjából 20 éve szereztem jogsit, de velem abszolút korrekt és jófej volt az oktatóm. Ha úgy bánt volna velem, mint amiket leírtál, akkor hagytam volna a fenébe az egészet, tök mindegy mit szóltak volna hozzá a szüleim.
febr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Én "csak" azt hallgattam a telepen, hogyan gúnyolják a tanítványaikat a hátuk mögött a csordába gyűlt oktatók.
febr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Kb. 2 éve szereztem jogsit és teljesen normális volt.
febr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Ez egy kisváros, itt nem úgy mentek a dolgok. Szinte fel volt osztva arra a 3 db oktatóra a város, és ha az egyiktől eljött valaki, a másik kettő már nem vállalta. Nagyon összefogtak.

Ilyenkor már járhattál be a megyeszékhelyre jó pénzért, és ezt senki nem akarta, én sem.


Érdekesség viszont, hogy ez az oktató kb 10 éve eltűnt a városi közéletből. Már nem oktat, jött helyette több új oktató, és a szolidaritás is eltűnt közülük, ezek már tényleg csak a pénzre mennek.

Nem tudom, melyik a jobb.

febr. 11. 20:22
 9/25 anonim ***** válasza:
71%

Megbuktam elsőre, de azt mondtam oké, jogos volt. A következő vizsgát egy olyan napra tették, amikor a fél városunk vagy le volt zárva, vagy elterelések voltak minden felé, mert rendezvény volt. Kértem a vizsgaidőpont áthelyezését még akkor, mikor kijelölték az új időpontot, mert tuti volt, hogy ez arra megy ki, hogy hibázzak, és bukjak megint. Azt mondták, hogy nem lehet új időpontot kérni, pedig pontosan tudtam, hogy lehet. Mondtam, hogy akkor nem is kérek új időpontot, de ezt se, az volt a tervem, hogy elmegyek másik iskolába, de nem mondtam. Akkor az ügyintéző elkezdett hepajkodni, hogy ilyet náluk nem lehet, kötelező megjelenni az időponton. Kérdeztem, hogy ha meghalok előtte, kihantolnak, mert ide időpontom van?? Akkor hívott valami másik ügyintézőt, aki kitalálta ott helyben, hogy ha 15ezret fizetek, módosítható az alkalom, "de az oktató nem fog örülni". Ez se tűnt oké nak és legálisnak, úgyhogy köszöntem és eljöttem. Délután hívtak, hogy áttették az időpontot két nappal későbbre, az jó lesz-e?


Ez két éve volt, azóta egy csomó helyen hallottam, hogy mással is szívóznak ott.

febr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

96-ban csináltam a jogsit, egy 200 kilós állat volt az oktató, mikor látta, én vagyok, egyből mentünk a menzára, ez volt a dumája: csak bekapok egy főzeléket...


Ott ültem kint vagy 45 percet a szarában.

Aszonta, én úgyis tudok vezetni, meg úgysem a tudás dönt, hanem mennyit jattolok.

febr. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!