Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nárcisztikus volt a párom...

Ha nárcisztikus volt a párom akkor igazából sose szeretett?

Figyelt kérdés
Olyan könnyű lenne azt gondolni hogy minden hazugság volt. Nagyon fáj a szivem, mert nem tudom mit gondoljak már.

febr. 18. 00:47
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Egy nárci nem képes szeretni, csak érdekből elhiteti, de nem tudja folyamatosan ezt se, mert túl nagy munka neki a színészkedés.


Jobb, hogy most derült ki, és nem pazaroltál rá (vett el tőled) még több időt.

febr. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Így is fáj
febr. 18. 00:59
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Magadat, vagy őt sajnálod? Ebben a helyzetben csak magaddal érdemes foglalkozni. Az okés, hogy meggyászolod az egészet, és lezárod, de nézd azt, hogy mi a jó ebben neked, furán hangzik, de légy hálás azért, és lépj tovább.

Az önsajnálat viszont nem segít, az csak a szerencsétlenség-tudatot erősíti, az meg az önértékelést rontja. Valójában pedig most felszabadultál. Ezt kéne meglátnod és megbecsülnöd, és ezzel a szabadsággal kéne jól élned, a hasznodra fordítanod.

febr. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De te nem voltál vele. Nem szereted meg. Amiket mondott teljesen összezavar az összes szavával amit kiejt a száján. Tényleg nagyon fáj és nem tudom mit gondoljak róla.

Tovább szeretnék lépni tovább fogok de most nagyon nagyon fáj. Mert kurvára összezavart. Pedig ha tudnád mennyire tudatosan próbálok csinálni tudom mi lenne nekem a jo és mi lesz és kitartottam és amit írsz igaz de fáj. Nagyon

febr. 18. 01:27
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg nárcisztikus, akkor valóban nem szeretett soha.

Maximum volt olyan időszak, mikor megérte neki, hogy úgy tegyen, "mintha", de az sem volt valós, ne áltasd magad.

Mintha arról győzködnéd magad, hogy a páfrányod szeret(ett)...

Hidd el, volt nárcisztikus párom, nem képesek szeretni, maximum magukat, de még az is csak színjáték. Ezért kicsit sajnálnivalóak is, de mivel sosem próbálták, így nem is tudják, mennyivel szegényebbek ezáltal, szóval felesleges rájuk pazarolni a sajnálatot (is).

febr. 18. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és pontosan ez a célja, hogy összezavarjon. Hogy már te se tudd, hányadán állsz vele, önmagaddal, a barátaitokkal. Az a célja, hogy mindenben bizonytalan legyél, csak rá támaszkodj, pedig ő a legmegbízhatalanabb, aki pont akkor fog cserben hagyni, mikor már csak rá számítasz.
febr. 18. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Ennél komplexebb az emberi psziché. Szeretett, csak nem egészségesen.
febr. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Sejtem, mit érzel. 30 évig voltam vele, de még most is, 4 év után is nagyon fáj, hogy elment.
febr. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
A nárcisztikus személyiségzavar is képes szeretni, az már az antiszociális személyiségzavar, amelyik nem. A kettő gyakran együtt jár, de ne keverjük már a kettőt.
febr. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!