Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ebben az országban miért...

Ebben az országban miért ilyen szűkös a megélhetés ?

Figyelt kérdés
Nehéz egyről a kettőre jutni boldogulni. CSak az egyhelyben toporgás van. Egy szép családi ház szinte megfizethetetlen.

febr. 19. 13:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
22%

"Egy szép családi ház szinte megfizethetetlen."


Neked miért nem elég mondjuk egy panellakás? Most mondjam azt a közhelyet, hogy minden csak az igényeken múlik? Ha egy családi ház az álmod, akkor vállalj plusz munkákat, hogy az álmodat meg tudd valósítani. Ki lehet menni külföldre dolgozni, hogy a pénzt összeszedd.

febr. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
84%
Nem vetted még észre hogy rugdossák ki a magyarokat és helyettük olcsó ázsiai munkaerőt hoznak be, és ez van mindenhol lassan a rendőr, tűzoltó meg a vizóraleolvasó is indiai meg fillipinó lesz mert az olcsó...Akinek van esze az meg lelép ebből az országból.
febr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
93%
Remélem költői a kérdés, az elmúlt évtizedek politikáját szemlélve...
febr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
69%
Nem mindenkinek. Kacsalábon forgó családi házak épülnek, egy háztartásban akár 3 drága új autó is van. Mindenki házat akar, városi lakásban, főleg panelban lakni már szégyen. Ennyi nem dolgozó fiatal nőt gyerekkel még soha nem láttam, hatalmas terepjárókból szállnak ki a bevásárlóközpontok parkolójában.
febr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
27%
Igényeket kell lejjebb vinni, 25-évvel ezelőtt építkeztem de tavalytól mondhatom hogy már kész vagyok vele most már így jó és most jön az állag megőrzés még éllek . A mai napig nincs autó a családba , még kábel tv-előfizetés se .
febr. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%
En inkább kínaiakat látok kiszállni olyan nagy autókból!
febr. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
57%

"Egy szép családi ház szinte megfizethetetlen."


Nyugaton még megfizethetetlenebb egy szép családi ház.


Nem a megélhetés szűkös hanem a te kompetenciáid nem olyanok, hogy havi szinten milliókat (bruttó 2+ milliót) keressél. Mondjuk ez nem feltétlenül az ország hibája.

febr. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
44%

Minden országban szűkös a megélhetés annak, aki nem rendelkezik piacképes szaktudással és/vagy a pénzügyi tudatosság készségével.

A magyarok több mint 60%-a valahogyan meg tudta oldani, hogy családi házban éljen. És tegyük hozzá, hogy 90% saját tulajdonú ingatlanban lakik.

[link]

febr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk annak se a kompetenciáján múlik akik dinasztikus örökségbe csücsül bele...
febr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
96%
Azért láttam én már dinasztikus örökséget elherdáló aranyifjakat, nem is egyet...
febr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!