Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért furcsa, hogy 29 évesen...

Miért furcsa, hogy 29 évesen sosem raktam ki semmit a közösségi médiába?

Figyelt kérdés

febr. 19. 19:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nem vagy furcsa, csak ninca feltűnési viszketegséged
febr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
61%
Nincs*
febr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
60%
Semmi furcsa nincs benne. Ez a normális.. Szerintem aki kiposztol mindent Instára az a fura...
febr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én soha semmit.
febr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%
Én vagy 10 éve nem posztoltam semmit. Miért lenne ez fura? A posztok lényege az, hogy a külvilág felé vetítesz. Ha rendben van az önértékelésed, akkor semmi szükség mások megerősítésére.
febr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
De a korombelikre nem ez a jellemző
febr. 19. 20:27
 7/20 anonim ***** válasza:
68%
A korodbeliekre ponthogy jellemző, hogy nem raknak ki semmit. Nem vagyunk már feltűnési viszketegséges tinik.. 31N
febr. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Most igazából mi a kérdés, hiszen te magad mondod, hogy nem ez a jellemző, így nyilván van akinek ez furcsa.
febr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tettem ki soha egy képet se magamról sehova. Gimiben bántottak is miatta.

Mostanában viszont azt veszem észre, hogy a korunkbeliek egyre inkább eltűntek facebookról.

29N

febr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem ez nem feltétlenül "feltűnési viszketegség" kérdése.


Nyilván az átlag 30 körüliek többsége a párjával él, lakást/házat vásárol éppen, gyereket vállal, karriert épít. Vagy csak dolgozik szakadatlanul. Nem feltétlenül van kedvük, idejük arra, hogy bármit posztoljanak.


Másik oldalról sokan vannak egyedül, adott esetben valamilyen hobbival és sok szabadidővel, nekik egyfajta pótlék a Facebook.


Nekem a saját profilomon semmi nincsen. A hobbimmal kapcsolatban van egy kis FB oldalam pár ezer követővel. Ott vagyok "aktív". De amikor van párom, vagy sok a munka akkor van, hogy hetekig rá sem nézek.

febr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!