Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért furcsa, hogy 29 évesen...

Miért furcsa, hogy 29 évesen sosem raktam ki semmit a közösségi médiába?

Figyelt kérdés

febr. 19. 19:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
26 vagyok, van rólam 10 db kép összesen, évente megosztok valamit, félévente írok egy kommentet. Facebook van, videókat nézek rajta, vagy nevetgélek az ostoba kommenteken. Nincs Tiktok, Instagram, Snapizé. Normális vagy, hidd el.
febr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
92%
Az ilyen kérdések mögött 2 lehetőség rejlik. Első, önfényezés, mert különlegesnek érzed magad (legalábbis akarod), hogy nem olyan vagy, mint a korodbeliek. Második, a korodhoz képest éretlen vagy, hogy ilyeneken agyalsz, vagy bárkit is komolyan veszel, ha ezért mondja rád, hogy furcsa vagy.
febr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
44%

Azért furcsa, mert az az általános hogy az emberek valamilyen szinten/formában megosztják az életüket a szeretteikkel a neten.

Ha valaki valami olyat csinál, amivel kilóg a sorból, azt mások furcsállni fogják.

100%ban le merném fogadni hogy te is furcsának találsz bizonyos embereket olyan dolgok alapján, amik amúgy nem is olyan furcsák, csak épp megszokottak, általánosak, és te is csinálod őket.

febr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
12 jól mondja. Amúgy a legtöbben nem raknak ki semmit. Szóval nem furcsa vagy, hanem tök átlagos.
febr. 20. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Mert normális ember vagy, akikből kevés van és ez furcsa a többieknek.
febr. 20. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nem fényezni akartam magam, csak kíváncsi voltam véleményekre. Mondjuk alapból csendes, zárkózott ember vagyok, ezért nem is teszek ki semmit.
febr. 20. 07:19
 17/20 anonim ***** válasza:
Jobban jár, aki nem tesz ki, mert akármilyen képet bárki letölthet bármi célra.
febr. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Aki pedig ismer téged és fontos vagy számára, úgyis tud rólad sok mindent.
febr. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy senki sem tud rólam semmit
febr. 20. 11:23
 20/20 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen mi a baj? 29 éves felnőtt ember vagy. Akivel meg akarsz osztani dolgokat, oszd meg, akivel nem, nem. Hihetetlennek hangzik, de 20 éve nem is volt facebook...
febr. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!