Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem éltem meg rendesen a...

Nem éltem meg rendesen a 16-24 éves koromat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A csajok oda voltak értem középiskolában, de én nagyon bunkó voltam akkoriban, és utáltam a világot. Sehova sem jártam el, annak ellenére hogy hívogattak ide-oda. Csak 25 évesen szexeltem először, pedig lett volna rá sokszor lehetőségem

febr. 24. 17:09
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Most vagyok 29
febr. 24. 17:09
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Utólag felesleges azt mondani,hogy ,,Mi lett volna ha …’’így döntöttél és kész ,ezen már nem tudsz változtatni.
febr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Kezd el élni. Mi mást tehetnél? Időgép egyelőre nincs.
febr. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én az eddigi 27 évemet elszúrtam úgy, ahogy van.. Mindent és akkor ezt vegyétek SZÓ SZERINT!!! Remélem van reinkarnáció és halálom után a nulláról, tiszta lappal indulhatok egy új testbe leszületve ide a Földre.
febr. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
9%
Mindent be lehet potolni. Ne nezz hatra,csakis elore meg a jelenre. Kezdd el elvezni az eleted.
febr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
9%
Nekem a 7-18 éves korom volt az amit, nem éltem meg rendesen. Illetve a 7-18 éves korom, az a kor amit szívesen elfelejtenék örökre.
febr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
9%
Ne töprengj a múlton. Élj úgy most, ahogy szeretnél
febr. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
8%
Mondjuk most kezdj el normálisan élni?
febr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6%
A legjobb megoldás, ha rendesen megéled a 29, 30 és 31 éves korodat, ahelyett, hogy a múlton rágódsz.
febr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9%
Tehát most is jó eséllyel legalább oylan jóképű vagy, de legalább van egisztenciád is. Élj, ahogy jólesik és kész.
febr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!