Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg mindent tűrnünk kellene ?

Tényleg mindent tűrnünk kellene ?

Figyelt kérdés
Tegnap beszólt nekem 2 lány,elég csúnyán,az volna az én kérdésem hogy ti ezeket hogy reagáljátok le? Minden féle ok nèlkül Belèd kötnek,avagy meg ütnek,értem én hogy undorító dolog megütni egy lányt,de tegyük fel ha már haldokolsz akkor is engedni kéne hogy had üssön/üssenek?
febr. 28. 23:30
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
És itt a tizen éves lányokról lenne szó,eddig nem vettem észre hogy más korosztály csinál ilyet 🤷‍♂️
febr. 28. 23:31
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Fortyogok magamban, de az ilyenekkel nem érdemes vitába szállni.
febr. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Kerüld őket.
febr. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Azért a történetröl többet kellene tudnunk, mert amit leirtál gyanusan kevés.
febr. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nincs több történet 🤷‍♂️ ennyi az egész,csak hogy ezt most tűrni kéne? Mert annak semmi értelme ha én leálok ezekel veszekedni,ha meg szó nélkül hagyom ugyan úgy csinalni fogják+csak mègrosszabb lessz..
febr. 28. 23:57
 6/14 A kérdező kommentje:
Idáig fajult a világ sajnos hogy kössünk bele a másikba oktalanul 😕
febr. 29. 00:00
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Volt középsuliban 2 cigánylány akik állandóan bántottak, nem csak engem hanem másokat is, még fizikálisan is. Egy idő után betelt a pohár. Szünetben átmentem hozzájuk és az egyiknek a hajánál fogva belevertem az arcát a padba. A barátnője bekussolt azonnal és mindenki más. Jöttek a nagy debella kancigány pasija akit szintén szétkaptam az udvaron, pedig megpróbáltam vele érthetően beszélni és felvázolni azt, hogy miért történt az ami történt, persze nem érdekelte, utána sem nagyon, de legalább elkerültek a későbbiekben. A tanárok megdícsértek, hogy végre valaki kiállt ezek ellen. Pont leszartam, hogy menyire etikus bántani egy lányt. Ők sokkal nagyobb károkat okoztak nekem és másoknak. Akik ilyeneket csinálnak egytől egyig szét kell kapni őket. Az ilyenek nem emberek, hanem férgek.
febr. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
43%
Hiszen megválaszoltad a kérdést. Nem tudsz mit tenni sajnos, mindenhol vannak tahó kötekedők.
febr. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Olyan nincs hogy nem tudsz mit tenni,mert tudsz..csak aztán vagy rád jön az egész Family,vagy a rendőrség 😉
febr. 29. 00:05
 10/14 anonim ***** válasza:
89%

Okozz nekik fajdalmat,aminek nincs nyoma. Olyan helyre tamadj. Ne lehessen bizonyitani utana.


Pl huzd meg a hajat . Taposs a butykere erosen es figyeld,h faj-e elegge.

febr. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!