Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tenyleg ma kell mindent...

Tenyleg ma kell mindent megvenni mert hetfötöl minden zàrva? (karacsony)

Figyelt kérdés
Szoval ez lenne az utolso nap hogy bevasaŕoljon az ember kajàt meg vendégsütinek valokat meg ajandekokat csomagolopapirt meg feltöltse a kamràt meg ne legyen beteg se veletlen, mert megaàll az élet egy hétre?
2019. dec. 22. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Még kedden is nyitva lesznek a boltok, igaz, jellemzően csak délelőtt. Hétfőn valószínűleg a szokásos nyitva tartással üzemelnek a boltok.
2019. dec. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
hétfő munkanap
2019. dec. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szupi köszi!

Eddig külföldön is kibuktam a hétvègi zàrvatartàsokon erre hazajövök a nagy "lazasàgba", màr megijedtem hogy itthon is ez megy hogy a fü se nö.

Chanel is ilyen volt amugy mint én. Ö speciel gyülölte a vasàrnapot.

2019. dec. 22. 14:16
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy megáll az élet egy hétre? O_o

A nagyobb bevásárló központok 24-én kora délután is nyitva vannak még és aztán 27-én reggel már nyitnak is újra, tehát összesen 2,5 napra "áll meg az élet".

2019. dec. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem áll meg. Holnap még dolgozhatok reggeltől estig (pláza). Aztán holnapután is délig. Még csoda, hogy a karácsony két napján tényleg végig zárva lesz.
2019. dec. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!