Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg mindent tűrnünk kellene ?

Tényleg mindent tűrnünk kellene ?

Figyelt kérdés
Tegnap beszólt nekem 2 lány,elég csúnyán,az volna az én kérdésem hogy ti ezeket hogy reagáljátok le? Minden féle ok nèlkül Belèd kötnek,avagy meg ütnek,értem én hogy undorító dolog megütni egy lányt,de tegyük fel ha már haldokolsz akkor is engedni kéne hogy had üssön/üssenek?
febr. 28. 23:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
34%

Nem kell tűrni mindent, annak meghatározott pontos jogaid vannak mit vagy köteles eltűrni és mit nem sőt egész keményen le is lehet szűkíteni a kört mit vagy köteles eltűrni ha jogi procedúra lesz belőle


Az, hogy ezt egyesek kijátsszák már nevetségesen amatőren az bűncselekmény

Persze ha nyakonvágod őket akkor meg ugye te leszel felelősségre vonva noha téged provokáltak egész végig

febr. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
82%
Csak a fellépésed számít. Ha szólnak, igenis vágj vissza. Mert ameddig azt látják, hogy lehet, addig fogják csinálni. Sokáig én sem szóltam, talán félelemből. De mostmár nem tűröm. Persze van egy határ, pl. egy csatak részeg vénember a kocsmánál utánam szólt, egyszerűen annyira szerencsétlen volt, hogy felesleges lett volna egy szót is szólni. De amikor a kis takony csitrik elhiszik magukról, akkor vissza szólok. Addig tart, mert akkor jön a nagy mély hallgatások…
febr. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
79%
Van az a mondás hogy okosabb enged...engedd el. Elég ha magadban lesajnálod őket, hogy te sokkal kultúráltabb vagy és ebből nekik lesz bajuk később, nem neked. Én ezt tenném. Abszolút felesleges szerintem ilyen dolgokon izgatni magunkat.
febr. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én is magamban bosszankodom ilyenkor, de nem állok le velük vitázni, nem szólok vissza. Abból úgyis -nagy valószínűséggel- én jönnék ki rosszul, nekem amúgy sincs ilyenben rutinom.

Ha pedig 0 reakciót mutatok, akkor pont azt nem adom meg nekik, amire vágynak; a figyelmet.

márc. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!