Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért probléma az egy anyának,...

Filigrán Liba kérdése:

Miért probléma az egy anyának, ha a felnőtt fia egy idősebb nővel tart fent szexuális viszonyt?

Figyelt kérdés
Tizennégy hónapja van kapcsolatom egy kollégámmal. De csak szexuális kapcsolatot tartunk fent semmi mást. A kollégám huszonhárom éves én negyvennyolc. Egyikünk se akar komoly kapcsolatot, csak így elvagyunk egymással. A fiú többször is hangoztatta az anyjának, még a megismerkedésünk előtt is, hogy ő nem akar komoly kapcsolatot, legalább harminc éves koráig, de az anyja szentül meg van győződve róla, hogy behálózom a fiát és az én hibám, hogy még nem keresett magának barátnőt. Több esetben is K...nak nevezett, nem egy esetben feljelentéssel fenyegetőzött, meg szerinte kezeltetni kéne magam, mivel szerinte ilyen idősen ilyen fiatal fiúval összefeküdni, perverz beteg dolog.

márc. 6. 06:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
76%

Anyukának részben igaza is lehet, ez az ő véleménye, mert ő anya, félti a gyerekét.

Te meg már nagymama is lehetnél, lehetne benned annyi bölcsesség, hogy ezzel nem foglalkozol. Még 1-2 év, és búcsút mondtok egymásnak. Ez a természetvtörvénye.

márc. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
39%

A fiad is lehetne, szó szerint. Több mint kétszer annyi idős vagy.

Vajon mi az oka, hogy te nem kellesz a saját korosztályodnak? Biztos egy kiállhatatlan, hisztis sárkány vagy. A fiú se százas, de te meg aztán végképp.


Remélem tudod, hogy ennek is pszichés oka is van, hogy ti így ketten "együtt" vagytok.

márc. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem semmi baj az együttléttel. Szabad felnőtt emberek vagytok. A fiatal lányok is olyan idős férfival lehetnek együtt akivel akarnak.

A kérdés az, hogy a fiú miért számol be a magánéletéről az anyukának.. utána nem meglepő, ha az anyuka meg kiakad. A fiú dolga leállítani ezt. Még mindig anya szoknyája alatt van.

márc. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
84%

3-s írta le az igazságot.

Nekem is volt 27é-en 48é bnőm, mi együtt is éltünk 7 évig. És milyen boldogok voltunk :-), imádtam az egészet. Mondjuk a nő válogatott atléta volt fiatalabb korában. És akár 0-24-ig szeretett élvezkedni. A szabály csak az volt, hogy csendben menjek be a lakásba, hogy ne hallja meg. Milliószor láttam, ahogy épp játszik magával.

Na mindegy, az én anyám csak egy dolgot kérdezett : kisfiam, boldog vagy így ? Mondtam : igen.

Neki csak ez volt a fontos, hogy a fia boldog és kész. Hogy kivel, miért stb. nem volt fontos. És sztem ez a természetes.

márc. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
95%
Hát ha annyi eszetek van, hogy ti reklámozzátok, hogy összejártok, akkor erre nincs mit mondani
márc. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
82%
Nem is értem minek mondta el az anyjának... Amúgy nem a te problémád a mama, a pici fiának kellene az asztalra csapnia.
márc. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
89%

Ember-ember.


Sok boldogságot kívánok nektek!


Érdekes, hogy a homoszexualitás is sokkal elfogadottabb társadalmi szinten, mint a nagy korkülönbség, ahol a nő az idősebb. Nem tökmindegy? Senkinek semmi köze hozzá.

márc. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
89%

Irígyek és álszentek az emberek. Az vesse rátok az első követ... tudjátok.


Nem kell hangoztatni, hogy kivel élsz szexuális életet.

Ha a fiatal még otthon lakik, érthető, hogy kíváncsi az anyja, hogy merre jár, kivel kujtorog. De sok beleszólása nem kéne, hogy legyen. Ő nevelte, ha szereti, el kéne fogadnia olyannak, amilyen.

márc. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
80%

Anyukának semmi köze hozzá, hiszen a fiú már 23 éves felnőtt férfi. Amúgy szerintem jobban jár egy idősebb partnerrel, legyen fiú vagy lány, mert az idősebb már tapasztalt, figyelmes, kevésbé hisztis, csapongó.


Én nő vagyok és 24 éves koromban jöttem össze az akkor 35 éves párommal. Legjobb döntés volt, sok éve együtt vagyunk. Most párom fia 21 éves és 18 éves korában összejött szexkapcsolatra egy 30 éves nővel. Még örültünk is neki, hogy a szexet egy tapasztalt nővel gyakorolhatja. Nem lett semmi baja tőle, azóta volt több barátnője, hozzá hasonló korúak.


Tehát a barátod anyukája kicsit régimódi, ráadásul mérgező személyiség is. Az ilyen akkor is bele beszélne a fia életébe, ha 20 éves lánnyal járna.

márc. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
74%
Ma már elvileg nem gond ez a fajta felállás. Szerintem azért lehet probléma, mert az anya szembesülhet azzal önmagában, hogy valami félrement a gyereknevelésnél, nem adott meg valamit a gyerekének, hogy ő ezt az életet választotta.
márc. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!