Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Ti miért vagytok...

Lányok! Ti miért vagytok sokat lábbeli (benti cipő/papucs/stb.) nélkül, mezítláb vagy zokniban házban?

Figyelt kérdés

Sok lánybarátom van, és voltak már az életemben lányok, akik ennél sokkal-sokkal közelebb kerültek hozzám... Mindegyiküknek valamiért szokása volt, hogy mezítláb/zokniban mászkált a lakásban. Sokuknál láttam, hogy nincs papucsuk vagy benti cipőjük sem. Olyat is többször láttam, hogy amint lehet levette a papucsát a szobánál, majd kanapéra, székre stb. azonnal felhúzott lábakkal ült le.


Elsősorban a saját korosztályomnál láttam ezt, idősebbeknél nem igazán...


Nem fázik a lábatok?


Amúgy komolyan érdekel. Nem lábfétises kérdés, nem szexuális céllal írom ki, csak különösnek találom... Nekem, fiúként eszembe nem jutna egész nap mezítláb vagy zokniban/harisnyában flangálni a parkettán, járólapon, mindenen is... Ha az ágyba lefekszem, akkor leveszem a papucsom/benti cipőm, de egyébként nem. Kanapéra, székre meg mindig úgy ülök, hogy lelóg a lábam. Nem is értem, hogy ez nektek mégis hogy kényelmes... Nekem el is zsibbadna a lábam, ha magam alá hajtogatnám, felhúznám stb.


Miért csinálja ezt sok lány?


16/F, hamarosan 17.



márc. 6. 17:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
nem tudom én mindig bakkancsba vagyok éjjel nappal bent is és az utcán is 7 és fél éve nem vettem le abba fürdök abba alszok
márc. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

#1.

Komolyan kérdeztem... XD Nyilván nem bakancsra gondoltam, meg utcai cipőben alvásra, hanem váltócipőre.

márc. 6. 18:19
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Én fiúként mindig zokniban vagyok. Sok ismerősöm is. Ez család/szokásfüggő, nem nemfüggő. Ismetek fiúból és lányból is olyat is aki húz papucsot bent és aki nem.
márc. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Magassarkú kedvelő tinilányok irjatok
márc. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#3.

Mondjuk van köztük magyar, német, orosz, meg török-francia lány is... Szóval annyira mégsem szokásfüggő.

márc. 6. 19:18
 6/13 anonim ***** válasza:
70%

Nem értem ez mit befolyásol, családon belüli szokások változatlanok.

Nyilván vannak kivételek (japánban pl a wc-hez is külön papucs van, amerikában meg cipőben bakancsban mennek a szőnyegen).

márc. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Úgy kényelmes. Nem fázik a lábam, vastag zoknit veszek.
márc. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Van benti papucsom, de amint lehet, levetem és zokniban vagyok tovább. Nyáron ugye már az sincs rajtam, így egész gyakori, hogy akkor mezítláb vagyok.

Így kényelmes, ehhez is szoktam hozzá. Ha vendég van nálunk, akkor viselem a papucsot becsülettel, bár úgy is előfordul, hogy széken, kanapén felhúzom a lábam (csak ugye akkor papucs nélkül).

márc. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#8.

Na ez a másik... Miért húzzátok fel mindig a lábatokat? Sok lány szeret úgy bekuckózni a kanapéba, fotelba stb. Persze fiú szemmel vonzó, mert mi ne lenne az, amit a lányok csinálnak, de fura...


Nekem kitörne a lábam, ha megpróbálnám magam alá hajtogatni stb., ahogy szoktátok.

márc. 7. 15:56
 10/13 anonim ***** válasza:

#9

Mert úgy kényelmes.

márc. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!