Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Ti miért vagytok...

Lányok! Ti miért vagytok sokat lábbeli (benti cipő/papucs/stb.) nélkül, mezítláb vagy zokniban házban?

Figyelt kérdés

Sok lánybarátom van, és voltak már az életemben lányok, akik ennél sokkal-sokkal közelebb kerültek hozzám... Mindegyiküknek valamiért szokása volt, hogy mezítláb/zokniban mászkált a lakásban. Sokuknál láttam, hogy nincs papucsuk vagy benti cipőjük sem. Olyat is többször láttam, hogy amint lehet levette a papucsát a szobánál, majd kanapéra, székre stb. azonnal felhúzott lábakkal ült le.


Elsősorban a saját korosztályomnál láttam ezt, idősebbeknél nem igazán...


Nem fázik a lábatok?


Amúgy komolyan érdekel. Nem lábfétises kérdés, nem szexuális céllal írom ki, csak különösnek találom... Nekem, fiúként eszembe nem jutna egész nap mezítláb vagy zokniban/harisnyában flangálni a parkettán, járólapon, mindenen is... Ha az ágyba lefekszem, akkor leveszem a papucsom/benti cipőm, de egyébként nem. Kanapéra, székre meg mindig úgy ülök, hogy lelóg a lábam. Nem is értem, hogy ez nektek mégis hogy kényelmes... Nekem el is zsibbadna a lábam, ha magam alá hajtogatnám, felhúznám stb.


Miért csinálja ezt sok lány?


16/F, hamarosan 17.



márc. 6. 17:57
1 2
 11/13 anonim válasza:
Ha csak tehetem leveszem a cipőm és mezítláb vagyok, otthon végképp nincs értelme cipőbe zárni a lábam. Meg alapvetően nőies is szerintem mezítláb lenni, sok női cipőt is mezítláb kell viselni. Szép festett lábköröm bokalánccal otthon lakásban, vendégségben is tökéletes viselet.
márc. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Egyrészt kényelmes nekik a nem túl praktikus cipők/papucsok helyett. Másrészt jogos a részükről, mert egy férfi simán lehet félmeztelen, egy Nő nem igazán. Ezt kompenzálják.
ápr. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Engem alapból is így neveltek hogy otthon mindig mezítláb vagyok és még a kertben is, vagy ha szomszédhoz át kellett ugrani. Azóta is megtartottam ezt a szokást. Parkokban is első dolgom levenni a cipőt, például a Margit szigeten, Városligetben stb.


Meg ahogy írták itt, a férfiak simàm félmeztelen mászkàlnak de nálunk nőknél ezt nem nézik jó szemmel, így mi lábbal meztelenkedünk. :)

ápr. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!