Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek totál elfogadhatat...

Szerintetek totál elfogadhatatlan, ha pl a fa padlóval burkolt szobákba részemről csak zokniban/mezítláb elfogadott a belépés? Felújított lakásomban svédpadló és hajópadló került a hálókba/nappaliba és nem volt olcsó számomra. Szeretnék rá vigyázni.

Figyelt kérdés

2023. szept. 22. 20:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Normális helyen nem járnak cipőben meg papucsban a szobákban. Alap a zokni.
2023. szept. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Ha a felújításra tellett, akkor teljen a házipapucsra is.
2023. szept. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ok, de többi rész kövezett, az hidegebb a lábnak, szóval ott papucs. De ugye a konyhából a lecseppenő dolgokat, illetve wc-ről a bacikat is könnyebb széthordani ha mindenhova bemegyek. Nekem úgy higiénikus, ha legalább a hálók/nappali előtt leveszem a papucsot. Barátnőm szerint ez elfogadhatatlan és szerinte így nem lehet élni :D
2023. szept. 22. 21:06
 4/14 anonim ***** válasza:
61%

Totál logikus.

wc ből totál undorító a hálóba vinni a bacikat.

wc ből a konyhába vinni meg nem undorító.

Semmi baj. Csak nő vagy.

2023. szept. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

Semmi gond ezzel. Csak nálunk ilyen kúltúrálatlan parasztok vannak akik nem tudják felfogni hogy hogyan is kellene viselkedni a lakásban.

Japánban az összes éles és életlen fém tárgyat beléd is döfik ha cipőben bemész.

4-es nullára pontozott nagyokosa: ha normálisan, rendszeresen van takarítva, akkor a wc-ben kevesebb baci van mint a szobában!

2023. szept. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Vannak ezek a posztó pacskerok. Szerintem az az arany középút.
2023. szept. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
5-ös, köszönöm, hasonló a meglátásom/tapasztalatom. Azt nem tudom, barátnőmmel hogyan tudnám elfogadtatni ezt, mert nekem ez nem szimpatikus, hogy nem képes levenni a papucsot szobába lépéskor. Mindenki másnak tök oké. Takarítónő ismerősöm szerint tökre rendes vagyok, hogy ülve pisilek, bár mondjuk ez annak is köszönhető, hogy laktam már többedmagammal is együtt és így a takarítás is sokkal gyorsabb volt mindenkinek és ez berögzült.
2023. szept. 22. 21:55
 8/14 mindentudó99 ***** válasza:
Mi köze ennek a fapadlóhoz? Szobába eleve nem megyek papucsba burkolattól függetlenül.
2023. szept. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Igazából csak annyi, hogy jövedelem arányában nekem ez nagy kiadás volt és sokat kellett érte dolgoznom/túlóráznom hogy valóra váljon.


A történet onnan indul, hogy barátnőm állítólag megkérdezte több ismerősét is és szerintük nem normális részemről, hogy szobába nem megyek papuccsal.


Másik, hogy azzal érvel pluszban, ha lenne gyerek, akkor annak hogy mondom/magyarázom meg, illetve ne várjam el hogy majd gyerekkel karján pluszban papucs le/fel. Én erre csak annyit mondtam, hogy a gyerek majd eléri azt a szintet, amikor már képes felfogni a miérteket, illetve hogy ebben az esetben ez egy elfogadható indok hogy ne vegye le/fel ha gyerekkel a karjában rohangál. Zárójelben megjegyzem, kíváncsi leszek majd, mennyire fogja majd túlfélteni a gyereket a bacik miatt amíg a baba csúszik-mászik :D

2023. szept. 23. 00:32
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Can 2.5 es 4 eves gyerekunk. Minď2 rutinbol fel/le veszi a papucsot a szoba elott. Pedig az egyik lehet, hogy meg autista is.


Parodnal vannak gondok. Ha nem tetszik neki, akkor menjen a sajat lakasaba es jarkaljon ott a mocsokban.


Egyebkent ha ebben nem tudtok kozos nevezore jutni, akkor kb halott az egesz. Ennel csak durvabb konfliktusok lesznek amiket meg kell oldani az eletben.

2023. szept. 23. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!