Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az normális, hogy magánorvosna...

Az normális, hogy magánorvosnal az időpontomban mást kezel?

Figyelt kérdés

Este 5 re volt időpontom fogkőleszedésre, fogtisztításokra.

5 kor bent volt valaki nála.

5:25 kkr hívtak csak be míg kiszaladt az illető valamiért, csináltak egy panorámaröntgent, és kiküldtek hogy várjak még addig visszajött az illető.

Majd 5:50 kor hívtak be újra és közölték hogy hány repedt fogam van aminek a felszine kezd lyukasodni és 1 lyukas.

Az egyik lepattant fogam(ami amugy hofehér évek óta nem is szuvasodik), ha gondolom betömi, mert az még belefér az időbe.

Igy csalódott voltam, hogy nem kapok kezelést, ezért belementem hogy akkor javitsuk meg azt az egy lepattant fogam, es adott a tisztításokra ujabb időpontot es ujabb tömésre is ami valoban lyukas is.


Soha semmi bajom nem volt a lepattant fogammal de most a töméstöl gyullad az ínyem és fáj is..

Úgy érzem magam mitha megerőszakoltak volna. És átvertek volna.



Ilyen megesik magánorvosoknál másoknál is? Hogy 1 órá vár szinte arra a saját időpontjában hogy aztán nem végzik el amit kértem mert nincs rá idő?



#magánorvosok
márc. 7. 06:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Ha a feleséged/férjed/gyereked/anyád egy komplikált műtét miatt a doki 2 órával tovább műti, azon is felháborodsz, mert neked is műtét volt kiírva? Lehet közbejött valami komplikáció, amin rögtönözni és megoldani kellett. Nem tud senki percre pontosan dolgozni, nem mondhatja azt 5kor a másiknak, hogy na tschüss, mert jön a következő, miközben cső lóg ki a szajából. Kellemetlen, de ez van.
márc. 7. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

De akkor ha azt nézzük heteket vártam így is az időpontom miatt.

Aztán egyszerűen nem végzi el. De jó fogat meg betöm. Amivel soha nem volt panaszom(azt hittem másikat fog betömni...)és utolag meg gyullad az egész.

márc. 7. 06:17
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor cseréld le a dokit, azt au revoir.
márc. 7. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Már kettőt lecseréltem. Ez a 3.
márc. 7. 07:02
 5/13 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem mentem volna bele. Megköszöntem volna és eljövök. Ha fogkőszedésre megyek, akkor azt csinálja meg és nem mást, mert hát arra már nincs idő. Ez inkább arról szólt, hogy valamiért azért mégis hagyj ott pénzt...
márc. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Igen de ott hirtelen a csalódásomban hogy 1 órát vártam tulajdonképpen arra hogy a megbeszélt kezelést ne végezze el, így ott helyben hirtelen úgy döntöttem, ahogy nem kellett volna:(

És ráadásul azt hittem a lyukas fogam fogja betömni és nem a jót:(

márc. 7. 07:32
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Csúsztak a kezelésekkel. Gondolom nem szolgáltató szektorban vagy, különben tudnád, ha 1 bugris késik, akkor mindenki csúszik. Vagy csak a vártnál több a dolog vele, de nem küldheted el félkész fogakkal. Ez a szektor átka, sose tudod mikorra érsz haza.
márc. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Legközelebb tartsd magad ahhoz, amit szeretnél, mert így sokszor át fognak ejteni. Eleve fél óránál többet nem is várok. Nem csak nekem kell tartanom magam valamihez, hanem nekik is, főleg egy magánrendelésnél. Én sokat járok magánrendelőbe és még sose kellett 15 percnél többet várnom.És nem csak fogászatra.
márc. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%
#7 Akkor ne csinálja meg a jó fogát se. Mert ez gusztustalan húzás volt...A jó fogát szétcseszni. Amit kért azt meg nem csinálják meg. Akkor kompenzáljanak, de ne így, mert ez tényleg csak pénzlehúzás.
márc. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

És most nézem már eleve volt másik időpontom is.


Mert úgy volt megbeszélve, hogy tegnap fogtisztítás, aztán 1 hét múlva a lyukas tömése.


Es tegnap adtak idopontot megint fogtisztításra(ami tegnap lett volna) és másikat tömésre.

Tehát most 3 időpontom van.

Mintha elfelejtették volna a 2.at. ma felhivom őket.


Mintha szórakoznának velem.

márc. 7. 07:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!