Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az normális, hogy magánorvosna...

Az normális, hogy magánorvosnal az időpontomban mást kezel?

Figyelt kérdés

Este 5 re volt időpontom fogkőleszedésre, fogtisztításokra.

5 kor bent volt valaki nála.

5:25 kkr hívtak csak be míg kiszaladt az illető valamiért, csináltak egy panorámaröntgent, és kiküldtek hogy várjak még addig visszajött az illető.

Majd 5:50 kor hívtak be újra és közölték hogy hány repedt fogam van aminek a felszine kezd lyukasodni és 1 lyukas.

Az egyik lepattant fogam(ami amugy hofehér évek óta nem is szuvasodik), ha gondolom betömi, mert az még belefér az időbe.

Igy csalódott voltam, hogy nem kapok kezelést, ezért belementem hogy akkor javitsuk meg azt az egy lepattant fogam, es adott a tisztításokra ujabb időpontot es ujabb tömésre is ami valoban lyukas is.


Soha semmi bajom nem volt a lepattant fogammal de most a töméstöl gyullad az ínyem és fáj is..

Úgy érzem magam mitha megerőszakoltak volna. És átvertek volna.



Ilyen megesik magánorvosoknál másoknál is? Hogy 1 órá vár szinte arra a saját időpontjában hogy aztán nem végzik el amit kértem mert nincs rá idő?



#magánorvosok
márc. 7. 06:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mindig magánorvoshoz megyek mindennel, iszonyatosan ritka amikor időben behívnak. A fogorvosoknál tipikusan 1, esetleg 2 óra a várakozás akkor is ha időpontra megyek...
márc. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt már te szórakozol. Arról nem írtál hogy eleve volt egy fogtömésre is időpontod, mert így már más a helyzet... Akkor annyiban hibáztak, hogy rossz fogad tömték be. Bár ha ez igaz lenne, akkor meg nem mennél vissza. Nálam egyszer hibáztak időpontban. Olyat adtak, amikor nincsenek is nyitva és engem néztek hülyének.Inkább kerestem másikat. Ha már fizetek érte, akkor kezeljenek normálisan.
márc. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Hetfőre van fogkőleszedesre és fogtisztításokra időpontom.

Na kívancsi vagyok.

Ismét este 5 re..

márc. 8. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!