Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha annyira...

Mit csináljak ha annyira odavagyok egyik osztálytársamért hogy nem tudok másra gondolni?

Figyelt kérdés

Technikumról van szó, 2 éves képzés (már érettségiztünk) még 2 évig látni fogom.

De amióta ismerem, azóta odavagyok érte nagyon. Mind belsőleg mind külsőleg. Ma pl. csak az utolsó óránk volt együtt és órán előttem ült és nem is tudtam figyelni órán meg semmit, sőt utána csak annyi volt hogy kifele suliból köszöntem neki, de végig az jár a fejemben ahogy köszön, mosolyog, nevem mondja stb...

Tudom 18 évesek vagyunk már, ne viselkedjek így, de ez van.

Nyilván mondhatjátok hogy menjek oda próbálkozzak be, de barátja van évek óta. És nyilván én meg nem vagyok valami attraktív srác, sőt.


márc. 8. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Keress másik csajt
márc. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%
Ez soha nem fog összejönni, majd lesz más.
márc. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem hogy összejön vagy sem hanem hogy mit csináljak
márc. 8. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!