Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Égő lenne ha egyedül mennék a...

Égő lenne ha egyedül mennék a Kocsonyafesztiválra? 25l

Figyelt kérdés
márc. 9. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés inkább így hangzik: jobban szeretnél otthon üldögélni, vagy kimenni a fesztiválra?

A valóságban senkit sem érdekel, hogy ki kivel megy, egyedül vagy párban. Különben meg számít ki mit gondol? Plusz az is lehet, hogy találkozol ismerősökkel, de ha nem, akkor is érezheted magad jól.

Én nőként szoktam egyedül menni ide-oda, már nem érdekel, ki mit gondol róla, ha egyáltalán gondol róla valamit.

márc. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne már az?
márc. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Voltál már? Ha igen akkor tudod, ha nem akkor elmondom, hogy abban a tömegben senki se tudja, hogy ki kivel van vagy ki nélkül és nem is érdekel senkit, mert miért érdekelne.
márc. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem kiabálsz a tömegben, hogy egyedül jöttem! akkor nem lesz az :)
márc. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#4 mivel nőről beszélünk még akkor sem lenne égő, kiabálna, sőt. Egyből lenne partnere.
márc. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet 😂
márc. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
Engem inkább idegesít. Régen tiszta sült hurka/kolbász szag volt az egész város.
márc. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Voltál végül? :)
márc. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!