Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nincsen igényem az emberi...

Nincsen igényem az emberi kapcsolatokra, illetve soha nem is volt. Mi a baj velem? 29/F

Figyelt kérdés

márc. 10. 08:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem nem normális. Mondom ezt úgy, hogy én is full egyedül vagyok. Végtére ez egy bolygó, emberek laknak itt. Az ember alapvetően szociális lény.. Én is full intorvertált vagyok. De én vágynék néha társaságra..
márc. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hát normálisnak nem normális, de ilyen vagyok
márc. 10. 08:53
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem ezen múlik az, hogy jól érezd magad akkor nincs ezzel semmi baj.
márc. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%

2# Én eleinte úgy fogtam fel, hogy egyedül lenni mekkora fun, meg minden, de az idő múlásával egyre inkább lenne igényem barátságra. Most nem ilyen széles baráti körre gondolok, hanem 1-2 szorosabb barátságra.

Az a baj, hogy aki magányos, az könnyen benne maradhat.. Ez olyan, hogyha valaki beleesik a kútba, ott teljes sötétség van. De egy idő után megszokja az ember és nem is vágyik soha többé a fényre.. Egy költő veszett el bennem bassza meg, milyen lírai vagyok. 🙂🙂

márc. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ha JÓL érzed magad(tedd a szivedre a kezed) akkor semmi baj nincs ezzel. Ha amúgy mélyen belül magányos vagy,akkor nem olyan jó dolog ez.
márc. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Megszólnak érte azok az emberek, akikkel nem akarsz kapcsolatot? Mi a probléma? Amennyiben semmi igényed nem lenne semmire, akkor ez a kérdés nem merülne fel. Azt kell végiggondolni, hogy ki az a kevés ember, akinek mégis számít a véleménye és jó lenne vele mégis néha kapcsolódni. VAgy párkapcsolatra gondolsz? Ott az a helyzet, hogy akárki akármit gondol vagy mond nagyon kevés kapcsolat valósul meg azok közül, amire lehetőség lenne vagy akivel napi kontaktusban vagy. Így ez a probléma mindenkit érint. Azaz nagyon kevés tényleges párkapcsolat van ahhoz képest, hogy mennyi nem párkapcsolatunk van, illetve mennyire lehetne lehetőség. Ilyen szempontból teljesen átlagos vagy.
márc. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én nagyon bánom, hogy annak idején gyerekkoromban kimaradtam a közösségi élményekből.. És ezt nem fogom tudni már bepótolni. Nem igazán voltam osztálybulikban sem, némely osztálykirándulás meg maga volt a szenvedés, rajtam kívülálló okok miatt.. A boldogságodért te nagad vagy a felelős. Kezdjetek el élni...
márc. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%

Bocs, de minden nap kiírod ezt a kérdést? Nincs igényed. Akkor nincs problémád. Akkor mi a baj? Semmi. Akkor mi a célja ennek a "kérdésnek"?


Ha nem mondod ki, mit szeretnél, senki nem tud segíteni.

márc. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hogy mi a baj velem? Az ember egy társas lény
márc. 10. 10:45
 10/19 anonim ***** válasza:

Legjobb élet ami lehet

Az emberektől csak bantast kapsz

márc. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!