Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy vagytok?

Katoka1124 kérdése:

Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
márc. 11. 19:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
61%
Éhes vagyok. Szeretnék enni egy pizzát!
márc. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
81%
Nem túl jól, finoman szólva. Egész délután fájt a fejem, nyomott voltam, amit betudtam a frontnak, masszív esőzésnek, aztán hazaértem, szédülni kezdtem, és letettem a fejem egy 5 percre. Másfél óra alvás lett belőle, és rosszabb a helyzet, mint volt ://
márc. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
72%
Most jelenleg elvagyok, mint a befőtt.. Tök átlagosan.
márc. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
44%

Hogylétem összetevője több eredre bontható, melyeknek némelyike még gyermekkoromra vezethet vissza. Kedélyállapotom nyilván nemcsak a körülmények hatása alatt alakult ilyenné, hanem bizonyos diszpozíciók folytak be e hatások tompítására, illetőleg élénkítésére. Valószínűleg ennek tudható be, hogy ma oly rendkívüli benyomást gyakorolt rám nagyanyám halála, aki egy vasúti összeütközés alkalmával életét vesztette. Ezzel egyidejűleg arról is értesültem, hogy összes pénzemet elvesztettem a tőzsdén, most pedig alig egy fél órája közölte velem orvosom, hogy néhány nap múlva baloldali gutaütést kapok.


Akik ezek után még érdeklődnek hogylétemről, azokat tisztelettel értesítem, hogy beléptem a Hogylétellenőrző Intézetbe, mely a sóhivatallal párhuzamosan működve állandóan figyeli a beiratkozott előfizető hogylétét egy tartozik és egy követel rovattal: egyikbe beírja a bajokat, a másikba az örömöket, amik percről perce érik az embert, és minden félórában leszámolja az eredményt: hogylétemet. Aki ezután kérdezősködik a hogylétemről, azt a megfelelő szám alatt utasítom a Hogylétemellenőrzőbe, ahol kívánatra bárkit szívesen értesítenek hogylétemről, mert ők jobban tudják, ők már azt is tudják, hogy én csak hiszem azt, hogy most jól vagyok, mert még nem tudom, hogy éppen most indul el hazulról az ember, aki egy fél óra múlva kölcsön kéri tőlem azt az összeget, amit én kocsira szántam, hogy meglátogassam azt az urat, akitől kölcsön akarom kérni azt a csekélységet, amivel még segíteni lehetne rajtam.

márc. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
46%
14# Mi van??
márc. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
53%
Tessék több Karinthyt olvasni!
márc. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
54%

Legszívesebben 6 embert kegyetlenül megkínoznék megérdemelnék.

3-at egyből fejbelőnék.


Aztán újjászületnék egy másik testben jobb külsővel, másik országban, egy tanulásra fogékonyabb ággyal.

márc. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
54%
17# Te beteg vagy...
márc. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
74%

Röviden és általánosan: Megvagyok.


Hosszabban és igazából: Szeretnék jól lenni, de megint meghaltam belül és egy idő után már nem hiszem, hogy lenne visszaút.

márc. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Semlegesen. Se nem jó, se nem rossz. Csak hiábavaló.
márc. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!