Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van elterjedve a nyugat-...

Miért van elterjedve a nyugat-európaiak között, hogy a szláv/keleti nők igényesek, szebbek?

Figyelt kérdés

Nagyon sok ilyen reels videót látok legalábbis, akár németekkel/angolokkal/amerikai lányokkal összeverve a keleti lányokat (a magyarokat is ide sorolják), hogy mennyivel igényesebbek, nőiesebbek.

Hát nem tudom. Én nő vagyok, és igen, igényes, szerintem csinos is, de nem látom, hogy olyan extrán csinosak lennének a magyar lányok. Vagy hogy az amerikaiak annyival igénytelenebbek lennének. Igaz, őket csak neten látom. Azonban jártam Lengyelországban is tavaly 2 hetet, ott annyit vettem észre, hogy erősebben sminkelnek, de azt se szépen, hanem sokan olyan igénytelen módon. Akkor közel van hozzánk Horvátország, oda is sokat járunk át, ott sem látok extrán csinos nőket.

Persze mindenhol vannak szépek, de nem tudom mi adott ekkora alapot a szláv/keleti nők “igényességi példaképnek” való kikiáltására, főleg instán, tiktokon?


márc. 12. 22:40
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
65%

Őszinte leszek, én egyáltalán nem értem a kérdésed... Most az a gond hogy nem vagy szép? Vagy szép vagy és más nem? Vagy sok volt a tiktok? Reels?

Mondd az igazi gondot, mert az hogy igazából melyik férfinek milyen ideálja van az nem gond.

márc. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
81%

Egyébként ha már szláv nők, rengeteg szép modell van, tipikus szép magas vékony lányok. Van egy kisugárzásuk, megjelenésük nem tudom elmondani...

De lehetne mondani ezt másokra pl. brazil vagy afrikai nőkre, hogy pl. milyen szép a sötét bőrük... Szlávoknál meg milyen szép a kék szem és a világos bőr.

márc. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem minden férfi eldönti, ki mennyire tetszik neki. Szláv, keleti, amcsi stb.

Nem vagy férfi, ezért nem is tudhatod mi tetszik nekik. Te objektíven nézed őket, de a vonzalom - amit gondolom nem érzel irántuk - szubjektív.

Ne te akard megmondani mi tetszen másoknak. Hagy döntse el mindenki maga.

márc. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
79%
Egyetértek a hármassal. Ez olyan mintha megkérdeznem hogy mi tetszik a fekete férfiakban a nőknek...
márc. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
40%
Attól, hogy te ronda vagy, a magyar nők még alapvetően szépek.
márc. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Nem bajom, hogy szépnek tartják őket/minket, hanem hogy én ezt nem látom.

Igen, vannak modellek, de nem ez az átlag. Csak az van kiragadva, az van szem előtt a médiában, ezért ahhoz a pár csinos lányhoz kötik az egész nemzetet.

Erre leugrok az utcára, és ahogyan fel vannak öltözve (nem is a természetes adottságokról csinálnak reelst, hanem az igényességről inkább, hogy a keleti nők állítólag mindig kicsípik magukat), nem látok hú de nagy igényességet, nőiességet a lányokon/nőkön.

Én egyébként tényleg imádom kicsípni magam, smink, nőies ruha, frizura nélkül nem is megyek utcára, de úgy veszem észre, ez a ritkább eset.

Ez nem önfelszopás, nem a természetes adottságokról beszélek, sok a szép lány nálunk is, más országokban is, hanem hogy szerintem semmivel sem igényesebbek errefelé a nők , mint máshol, mégis ez van elterjedve.

márc. 12. 22:53
 7/34 A kérdező kommentje:

#5 én kimondottan igényes vagyok+az a tipikus keleti, szláv hosszúlábú, arcszerkezetű nő vagyok (negyedrészt szlovák vagyok), de nem is a természetes szépségről van szó.

Hanem arról, hogy nem látom olyan kiugróan igényesnek a nőket. Nyugaton sem igénytelenebbnek.

márc. 12. 22:55
 8/34 anonim ***** válasza:
45%

Senkit nem érdekel hogy te kit hogy látsz és hogy SZERINTED mi hogy van xd

Mondtam már ha gondod van akkor írd ki azt. Ez olyan mintha én azt mondanám hogy szerintem a négerek ilyenek olyanok... Engedd már el.

márc. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
#4 nekem nem tetszenek! :D
márc. 12. 22:56
 10/34 anonim ***** válasza:
39%

Én elég sok nemzetiséggel dolgozom együtt. Nagyon vegyes a társaság és ha hiszed, ha nem, valóbana magyar és más keleti nemzetek lányai a legtisztábbak és legkarakteresebbek.


Küllemre sokkal egyedibb vonásaik vannak egyénenként is, mint pl a filippínóknak vagy kínaiaknak. Szóval itt nem csak arról van szó ki mennyit sminkel. Az igényesség nem is ezen múlik.

márc. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!