Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Előfordult már olyan, hogy...

Előfordult már olyan, hogy ittasan, részegen tönkretettetek valamit otthon ?

Figyelt kérdés
Nem szándékosan csak véletlenül ?

#alkohol #véletlen #részeg #ittasság #összetörni valamit #tönkretenni valamit
márc. 13. 00:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
52%

1x régen még Win 98-as gépem 1x ezt írta ki: "A program szabálytalan műveletet hajtott végre".

Fogalmam sincs azóta sem, mi a franc tört bennem el akkor, de a következő történt:

Gépet fogtam, teljes erőből falhoz b*sztam.

Egy baseball ütővel elkezdtem darabokra zúzni.

Kivittem az utcára és ott a maradékot is szétzúztam, ami megmaradt belőle.

A járókelők úgy bámultak, mint a bamba f*szok, erre mégjobban dühbe gurultam, és nekik ugrottam.

4 embert szarrávertem, mire a kihívott rendőrök gumilövedékkel ártalmatlanítottak.

Leültem a büntit.

Azóta viselem a "Borsodi Vadölő" becenevet.

márc. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
65%
11# Beteg vagy.
márc. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Egész nap nem ettem semmit, hogy legyen elég szabad kalóriám piálni, mert épp fogyókúráztam. Úgy voltam vele, hogy ez best of both worlds, mert nagyon kevés italtól sikerült nagyon jól éreznem magam... Aztán hazaértem, elmentem wc-re, kifelé jövet megszédültem, és megtámaszkodtam a falnak támasztott tükörben. Nyilván ripityára tört. A legszebb, hogy másnap úgy ébredtem, hogy azt hittem, csak álmodtam az egészet, aztán kimentem, és ott voltak a romok.
márc. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!