Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak engem szomorít el borzasz...

Csak engem szomorít el borzasztóan a hegymászók sorsa? Szilárd esete például..

Figyelt kérdés

márc. 15. 19:00
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
78%
Házhoz mennek a pofonért!
márc. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
32%
Engem az idegesit fel,hogy a sok kanapéhuszár pattog itt,hogy jaj akinek gyerMeke van,annak már mindenről IS le kell mondania. Francokat kell. Igen,lehetett volna elővigyázatosabb,de álljunk már meg.
márc. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 A kérdező kommentje:
De most komolyan..
márc. 15. 19:04
 4/61 anonim ***** válasza:
75%
Nem kötelező olyan hobbit választani, amibe belehalhatsz. Tudta, mit vállal. Innentől kezdve én nem sajnálom.
márc. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem a gyerekét is vinnie kellett volna magával, meg az asszonyt. Az anyós is igazán várhatta volna őket az alaptáborban egy jó kis forró tyúklevessel.
márc. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
8%
4 én sem sajnálnálak téged ...... :D
márc. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem tisztában vannak vele, hogy ennek az extrém sportnak milyen következményei lehetnek. De ezen kívül persze sajnálatos, ha ilyen történik.
márc. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
72%

Én nem sajnálom. Tudja, mit vállalt. Tudom, hogy szponzorációk, pénz miegymás, de azt gondolom, az ilyen ambíciókat addig kell kiélni, míg az ember kizárólag önmagáért felelős. Amikor felelős egy feleségért és gyermekért, akkor abba kell hagyni. A gyerek nem kérte, hogy megszülessen, ketten döntöttek róla, de az ilyen önző embereket ez nem érdekli. Hogy a felesége egyedül hogy boldogul majd és milyen jó lesz apa nélkül a kisfiúnak. Erős Zsolt ugyanez. Önző emberek, akik csak magukra gondolnak.

Bennem nincs sajnálat csak a család iránt.

márc. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
35%

Miért, milyen sorsuk van? A hobbijuknak élhetnek.


Vagy az a baj, hogy csak akkor hallasz róluk, ha meghalnak?

márc. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 A kérdező kommentje:
És a feleség reakciójáról mi a vélemenyetek? Nehany napja adott interjut csisztunak
márc. 15. 19:21
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!