Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ötletek, hogyan találhatnám meg?

Ötletek, hogyan találhatnám meg?

Figyelt kérdés
2-3 évre visszamenőleg szeretnék megtalálni valakit a közösségi médiában (leginkább Facebook, mert ott viszonylag sok szűrőn keresztül lehet keresni). Arcról még emlékszem rá, de a nevét teljes homály fedi. Néhány ismerősöm ismerőse között keresgéltem, de sajnos nem jártam sikerrel, illetve random keresztneveket is beírtam a keresőbe, de ezzel sem jutottam előrébb. Település és tanulmányok alapján is szűrtem, de rengeteg találat volt és a végén be sem töltötte a rendszer. Mit tanácsoltok, mit lehetne még megpróbálni?

márc. 18. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:
87%

A Facebook keresője úgy működik (jól), hogy először megadod a teljes nevet, és ha túl sok találatot ad vissza, azt lehet még városra/munkahelyre/iskolára szűkíteni. Ha nem tudod a nevét valakinek, szinte esélytelen megtalálni - amiatt is, mert nem kötelező arcképet megadni a profilokhoz, simán áttekerheted az adott embert a találati listában, ha nem saját fénykép a profilképe. Ugyanígy nem kötelező a néven kívül semmit megadni az oldalon, így hiába tudod hogy hol él vagy tanul, ha ő ezt nem tüntette fel, kiesik a találati listából is.

Az ismerősei profiljából még lehet valakit jó eséllyel megtalálni, ott viszont ugyanúgy feltétel, hogy tudod kit keresel (ismét kell a neve, vagy hogy arcképe legyen feltöltve), és innen még tovább bonyolódik, hogy valaki publikussá teszi a saját ismerősei listáját vagy sem.

márc. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Találtam már meg név nélkül valakit régebben, ezért reménykedem, hogy most sem mission impossible.
márc. 18. 16:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!