Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyjából 4 évvel ezelőtt...

Nagyjából 4 évvel ezelőtt volt az első Covid lezárások ideje - amikor kicsit lenyugodott a világ, elterjedt a home office, nem voltak kint éjjel hangoskodók, minden téren csendesebb lett a világ. Másnak is hiányzik?

Figyelt kérdés
Szomorúan látom, hogy ugyanott tartunk, mint 2020 előtt - mindenfelé az agyatlan rohangálás, emberek tömkelegei mindenütt, mindenhol, a fogyasztói társadalom ismételt nyomatása, kontrollmániás főnökök fizikailag visszarendelik a dolgozókat, borzalmas levegőmennyiség, káosz. 2020 márciusától a lezárások végéig volt egy nyugodtabb, csendesebb, fegyelmezettebb világ, most pedig ismét a jelenlegi borzalom.
márc. 26. 20:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
41%
Ha zavar a mostani világ költözz falura, vagy tanyára. Ott meg lesz minden egyes nap a nyugalmad. De tudom, ehhez a döntéshez gyáva vagy, csak panaszkodni tudsz itt.
márc. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
55%
Nekem nem hiányzik. Megszűnt a munkám emiatt a baromság miatt. A nyugalmat egyáltalán nem éreztem, csak a létbizonytalanság fenyegetését. Szeretem a csendet, a békés nyugalmas hangulatot, de úgy vagyok vele, hogy bármikor elmehetek az erdőre, mezőre, vízpartra, ha erre van szükségem.
márc. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
47%

"Másnak is hiányzik?" "fegyelmezettebb világ"


Szeretettel várunk Észak-Koreában. Üdv, Kim Dzsong Un

márc. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
58%
"Mentek a pirosak az elsőnek és harmadiknak." Ez is pontosan azt bizonyítja, ha nem körülötted forog a világ, és nem erősítenek meg a sérült gondolkodásmódodban, azt hisztis bölcsis módjára elkezded fujjogni, jelen esetben a piros gomb megnyomása ad neked valamennyi megnyugvást, de attól ugyanúgy te mész szembe a forgalommal.
márc. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
40%
Megvolt a maga romantikája nyilván. Én elég sok szép pillanatra emlékszem, szerencsére mindkettőnknek volt jó munkája, elég okosak vagyunk ahhoz, hogy tanuljunk a 3 gyerekkel, kertes házban élünk, apósom sem halt bele végül a covidba, de teljesen alkalmatlan világ volt hosszútávú működésre. Minden tönkrement volna, ha ez még így megy tovább. Az emberi fajnak meg lételeme a nyüzsgés, a csapatban levés, a kommunikáció, nem egészséges ettől elvágni mindenki amiatt pár százaléknyi rettenetesen zárkózott ember miatt, aki élvezte a csendet.
márc. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
36%
Na, egy újabb kérdés, amit jelentettem. 😉
márc. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
59%
A bezártság mentálisan igen megterhelő. Nekem nem hiányzik. Nem volt csend és nyugalom sem, legalábbis itt nem.
márc. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
0%

2020-ban nekem pont nem volt nyugodt, de 21-ben nagyon jó csendes volt a környék, a panel is, nem tudom azóta ekkorát változott a szomszédság, vagy akkor mindenki meg tudott ülni csendben. Ahhoz képest, hogy 8-tól kijárási korlátozás volt, este nem volt zaj.

Kevesebb volt a rohanás valóban és kevésbé voltunk stresszesek.

márc. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
58%

Nem tudom,hogy lehet akkora élettelen idiótának lenni,hogy az hiányozzon. És amúgy az sem érdekel rohadtul,hogy átvertek és feleslegesen cseszték el emberek millióinak életét? Emlékeztetésül közlöm,hogy az ukrajnai háború kitörése utáni napokban varázsütésre tűnt el a covid, szűnt meg az oltási kötelezettség és tűntek el minden híroldalról a covidos főcímek.

A "fogyasztói társadalom" semmit nem változott, illetve a webáruházak bevétele megezerszereződött a kamujárvány alatt. Nekik baromi jó volt,hogy mi denki otthon ül és unalmában vásárol.

márc. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
40%
Az első időszakban nagyon furcsa volt, mert háborús hangulatra emlékeztetett. Majd szerencsére ez oldódott bennem, és egyre jobb lett, hogy nagyobb a csend, kevesebb az ember, a hang...
márc. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!