Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyjából 4 évvel ezelőtt...

Nagyjából 4 évvel ezelőtt volt az első Covid lezárások ideje - amikor kicsit lenyugodott a világ, elterjedt a home office, nem voltak kint éjjel hangoskodók, minden téren csendesebb lett a világ. Másnak is hiányzik?

Figyelt kérdés
Szomorúan látom, hogy ugyanott tartunk, mint 2020 előtt - mindenfelé az agyatlan rohangálás, emberek tömkelegei mindenütt, mindenhol, a fogyasztói társadalom ismételt nyomatása, kontrollmániás főnökök fizikailag visszarendelik a dolgozókat, borzalmas levegőmennyiség, káosz. 2020 márciusától a lezárások végéig volt egy nyugodtabb, csendesebb, fegyelmezettebb világ, most pedig ismét a jelenlegi borzalom.
márc. 26. 20:42
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
73%

Én is, meg a férjem is elvesztettük a munkánkat egyik napról a másikra , a korlátozások miatt. Életünk legstresszesebb időszaka volt. Nem, rohadtul nem hiányzik. Örülünk, hogy végre befejezték a hordj szájkosarat/ bezárnak/lezárnak/vállalkozásokat tesznek tönkre/ munkahelyeket- megélhetést vesznek el hisztit.

Nagyon beteg akinek az az elmebajos agyrém időszak hiányzik.

márc. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
13%
Nekem nagyon tetszett. Kár, hogy nem tanult senki belőle. Legalább annyit, hogy ne üvöltsenek, mint a cickányok.
márc. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
61%
A pichaolcsó üzemanyagon kívül semmi nem hiányzik abból a cirkuszból
márc. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
73%
Ja, hónapokra be kellett zárnunk, 0 bevételből próbáltunk megélni, miközben a rezsit, adót, mindent fizetni kellett. Én egy cseppet sem voltam nyugodt, miközben folyamatosan azon járt az agyam, mi lesz, ha elfogynak a tartalékaink, és még mindig nem tudunk dolgozni. Soha többet ne legyen ilyen borzalmas időszak.
márc. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Ha 0 bevételből kellett megélnetek, akkor nem olyan szakmátok volt, amire az aktuális piacnak szüksége volt, a ti felelősségetek lett volna szakmát váltani akár ideiglenesen.

Mindaz, amit felsoroltatok, össze sem hasonlítható azzal, hogy üresek voltak az utcák, nem járt mindenki ki, nem éttermezgetett, nem voltak agyatlan bulikázók és hangoskodók, a felszínes és értelmetlen értékek háttérbe szorultak. A maszk pedig sajnos amúgy is mindenkinek max az állán lógott, nem győztem vagy jelezni nekik, hogy tanulják meg hordani, vagy épp amiatt telefonálgatni a rendőrségre, hogy este 11-kor kijárási tilalom alatt lófrálnak az emberek, gondolván hátha a csekk kicsit megváltoztatja a gondolkodásmódjukat.

márc. 27. 07:09
 16/28 anonim ***** válasza:
66%
Na mivan kérdező.. Reggel a gyárimunkás kis cigike szünetedben is nyomod a trollkodást?...
márc. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
ALigha, szánalmas személyeskedés. :)
márc. 27. 07:15
 18/28 anonim ***** válasza:
0%

Én sem éltem meg katasztrófának, jó volt, hogy másról is szó esett nem csak az eszeveszett fogyasztásról. Az embereknek oda kellett figyelniük a környezetükre, több ilyen kampány kéne, mert amúgy senkit sem érdekel.

Jó volt a csend, a városi nyugalom, a maszkhordás is jó volt, utálom, hogy mára alig maradt nyoma és a sok fertőző beteg össze-vissza krákog a metrón. 🤮

márc. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%
Ja és annyira jó volt, hogy nem kellett magyarázkodnom, hogy miért nem akarok elmenni különböző helyekre, ha hívnak, idióta bulikra, meg összejövetelekre - rá lehetett fogni a járványra. 18as voltam.
márc. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
66%
#17 Te vagy a szánalmas inkább, a 3-nál több agysejttel rendelkező embereknek egyértelműen látszik a provokáció! Na húzás vissza a sorra!
márc. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!