Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mèrt gondolnak az emberek...

Mèrt gondolnak az emberek kevesebbnek azáltal, hogy nem vagyok fent a facebookon ès instán?

Figyelt kérdés

Annak idején mikor fent voltam facebookon elég népszerű voltam, ha feltőltöttem egy képet. Aztán kb 6-7 év után ez lejárt nálam és már egyáltalán nem tartottam ezt menőnek.


Azóta leszedtem magamat és külföldre költöztem. Sokkal több pénzem van, sokkal szebb helyekre tudok utazni, de mivel ezekről nem osztok meg non-stop képeket ezért azt éreztetik velem, hogy nem vagyok értékes ember. Ha beszélek egy ismerőssel akkor vagy azt tapasztalom, hogy hitetlenkedve néz rám és nem hiszi el amit mondok. Vagy ez a leértékelő vagy leszóló megnyilvánulàs jön elő.


Azt veszem észre, hogy magyarországon csak az a menő aki orrba szájba posztolgatja magáròl a képeket és azt próbálja sugalni a képeivel, hogy ő milyen boldog, gazdag, sikeres.


Van egy ismerősöm tele van hitellel. Egyik hitelből megy a másikba csak, hogy fent tudja tartani a látszatot, hogy ő mennyire gazdag. Mindent posztol amivel azt éri el, hogy azt gondolják róla, hogy ő boldog, milliárdos, elit.


Szerintem ez szánalmas. Én pont, hogy nem akarom megosztani, hogy mit és hol eszek éppen. Max utólag el küldöm pár embernek privátban.


Úgy érzem, hogy nagyon egyedül vagyok ezzel a felfogással. Miért kell mindenkinek tudnia, hogy én hol vagyok éppen??


márc. 28. 08:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%
Kérdezz meg egy agykurkászt
márc. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem meg az a szánalmas, ha valakit az foglalkoztat, hogy mások szemében mi a menő és mi nem az. Kit érdekel?
márc. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan fent vagyok a Facebookon, de csak azért, mert korábban a Messenger használatának ez volt a feltétele. Soha nem raktam ki magamról semmit, és mások posztjait sem nézegetem. Még a nevem sem a valódi. Egyetértek veled mindenben, amit leírtál.
márc. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan kit érdekel a sok suttyó proli, aki a netre kirakott képek alapján ítélkezik.?

Gondolkozz már! :D

Az életben nem raktam ki magamról soha semmit. Pont letojom, hogy a sok senki mit gondol az anyagi helyzetemről.

márc. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Magánügy ki mit tár mutat meg magából.
márc. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

2# Ehhez képest az emberek nagy része a divatot követi, hogy menő legyen. 😀


Akkor az emberek 90% szánalmas

márc. 28. 08:56
 7/13 A kérdező kommentje:
4# De azért feltehetem ezt a kérdést és meghallgathatom mások véleményét, ugye?
márc. 28. 08:57
 8/13 A kérdező kommentje:
5# de vannak akik hamis képet mutatnak. Többnek akarják mutatni magukat mint amik..Ezzel van a gond meg az, hogy sok embernek ez az értékes.
márc. 28. 08:59
 9/13 anonim ***** válasza:
#6 látom, kezded kapisgálni.
márc. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

10#


Te pedig legyél boldog a kis nulla pontos válaszoddal 😀


Biztos magadra ismertél és még a székletedet is posztolod csak, hogy figyelmet és like-ot kapjál. Rossz lehet figyelemhiányosnak lenni mikor mindig kell a másik energiája, hogy leszívdhasd.

márc. 28. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!