Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elkezdtem beszélgetni egy...

Elkezdtem beszélgetni egy fiúval, most perverz vagyok?

Figyelt kérdés

2023 nyaran kedtunk el beszelgetni de csak online ismerosok vagyunk es az a lenyeg hogy beszelgettunk még tavaly nyárin egésznap és ő heterónak valja magát de kicsit fura mert mindig kuld nekem valami olyan kepet vagy videot amin mintha kinalna nekem magam gyakran kuld felmeztelen vagy furdes elott torolkozobe meg hogy a tukor elott all egy picit letolja a nadragjat meg szoktunk beszelgetni olyanokrol is hogy ki mikor veri ki meg egymasnak kuldozgetunk p…o videokat hogy egymast izgassuk

Es en nagyon furanak erzem

Es aztan azt almondtam hogy kijott a hazamhoz a rendorseg mert hogy kiskori pronigrafia miatt feljelentettek

Nagyon durva alom volt es amikor felkeltem egybol torolgettem tole par beszelgetest

Mert ő 15 én meg 20 és én ha nem akarok vele beszelgetni tavaly szeptemberbe irtam ezt neki hogy nem akarok veled beszelgetni hagyj

Aztan hagyott is de most megint elkezdett kepeket meg videokat kuldozgetni es en meg nem akarom megbantani őt es ez igy annyira gaz nekem azt erzem hogy en vagyok a rossz meg egyszer azt kerdezte hogy kiverem e az egyik videojara vagy kepere

Nagyon jo fej gyerek meg minden de én nem akarok ebbol rendorsegi ugyet vagy bortont

Mit tennetek a helyembe?



márc. 28. 09:39
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

De amugy ne ugy kepzeljetek el ot mint egy kis dagi 15 eves

Hanem egy kigyurt magas fiut xd

márc. 28. 09:41
 2/28 anonim ***** válasza:
83%
Jolvan Pistike inkább valami értelmeset is csinálhatnál
márc. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Jobb kamut nem tudtál kitalálni?
márc. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Ez nem kamu! Megvan a beszélgetés!

Miért nem lehet ezt elhinni?!

márc. 28. 10:06
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát én mondjuk már rég letiltottam volna, őszintén nem értem, hogy ebben téged mi a f*sz akadályoz meg. ¯\_(ツ)_/¯
márc. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Mi ezen a kamu?! Most öszinten magyarazd el mit nem ertesz ezen?
márc. 28. 10:06
 7/28 A kérdező kommentje:
Hat igazabol nagyon jo fej gyerek én nem akarok megbantani
márc. 28. 10:07
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
7# Én ezt nem értem.. Elég zavaros a történeted..
márc. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Tehát ő egy hormonfűtött heteró tini. És veled mi van?! Begerjeszt a kisgyerek? Valami oka csak van, hogy nem akarod megszakítani vele a kapcsolatot.
márc. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
6# Ne haragudj, de nekem olyan fura és hihetetlen ez a sztori.. Nem akarom megkérdőjelezni a valóságtartalmát.. Mióta ismerted ez a fiút? Mióta küldözgeti a képeit, most is ezt teszi? És miért mondod jófejnek, ha ilyen félpucér/pucér képeket küldözget neked? Nekem nem áll össze a puzzle, bocs..
márc. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!