Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért baj ha egy társaságban...

Miért baj ha egy társaságban nem beszélek magamról, hogyha más sem kérdez rólam semmit?

Figyelt kérdés

Senki nem kérdez rólam semmit, így nincs is mire válaszolnom. Magamtól meg nem mondok semmit mert aligha érdekel másokat. Ettől még persze lehet mihez hozzászólnom más témákban.


Igazam van, vagy sem?


márc. 28. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne baj és legfőképpen te miért érzed annak?


Miben van igazad, vagy miben nincs?

márc. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem baj.
márc. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Anyum ágáról nálam ilyen a rokonság. Évi kétszer összeülünk, én egy ideig érdeklődtem felőlük meg kérdezősködtem, de miután egyszer nem kérdeztek vissza, hogy velem mi van, elengedtem és kb. kussban ülök ilyenkor. Nincs azzal gond, amit csinálsz, talán valamikor észreveszik magukat :S
márc. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Én ezt úgy oldom meg hogy kivonulok a társalgásból, aztán csak leesik nekik.
márc. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem gond, nem probléma, én is ilyen vagyok. Viszont én nem is megyek többnyire társaságba.
márc. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Na, de akkor minek mész olyan társaságba, ahol senki nem kíváncsi rád ?!
márc. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten rühellem, amikor a magánéletemben turkálnak, meg indiszkrét kérdésekkel bombáznak. Szerintem tök szerencsés vagy. Abszolút lehet, sőt ideális semleges témákról beszélni.
márc. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!