Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy ember társadalmi megítélés...

Egy ember társadalmi megítélésén nagyon sokat ront, ha kiderül, hogy járt prostikhoz?

Figyelt kérdés
Mármint persze vallásilag nem erkölcsös, de igazából ez egy szolgáltatás igénybe vétele, nem nemi erőszak és minden korban csinálták. Az, ha valakiről kiderül, hogy meleg az a mai világban büszkeség, régen elég gáz volt, de az egy olyan helyzet, ami az emberek többségét nem érinti. Viszont az elég gyakran előfordulhat, hogy valakinek nincs épp nője, hiányzik a szex és ott van ez alternatív megoldásként. Igazából attól lehet később még példás családapa az illető, nem kellene ezen annyira megütközni pláne, hogy sokkal többen csinálják, mint amennyiről kiderül.

márc. 29. 11:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem igen..

Elég szar lelkiállapotra vall.

F

márc. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem hidegen hagy, mindenki azt csinál, amit akar. Mindenki a maga lelkiismeretével számol el. Semmi közöm hozzá.
márc. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
20%
En nem járok ilyenekkel akik ennyire nyomorékok. De a világ azt csinál amit akar csak tolem távol
márc. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
41%

ha hiányozni fog neki a szex, mert a felesége mondjuk beteg lesz.. akkor simán megcsalja ilyen alapon, és nézzük el neki ezt is?


Azért mert máskor csinálták, nem kellene csinálni. Régen háborúztak még a falvak is egymással, most akkor mi vidékiek is háborúzzunk Budapesttel? Csak mert régen volt ilyen?

márc. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
A mi társadalmunkban igen. Nem véletlenül vagyunk fejletlenek ezen a téren is.
márc. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

"Egy ember társadalmi megítélésén nagyon sokat ront, ha kiderül, hogy járt prostikhoz?"


Kérlek szépen, nem kell a TÁRSADALOM orrára kötnöd a szexuális életedet.

Ez a te legszemélyesebb magánügyed. Ha utóbb lesz párkapcsolatod, és úgy érzed, ez egy nagyon őszinte kapcsolat, ahol semmi titkotok nincs egymás előtt, akkor neki és csak neki elmondhatod. Semmi értelme a leendő anyósodnak, saját magad és párod széles rokonságának, a munkatársaidnak, a szomszédaidnak és a sarki közértesnek az orrára kötnöd ezeket.


Akkor pedig csak az a kérdés, hogy a párod mit gondol ezek után rólad, nem a TÁRSADALOM.

márc. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
A hivatalos hozzáállás elitélő, de ettől még sokan csinálják. Van aki nem is jut nőhöz csak így. Ez tényleg egy szolgáltatás ami ősidők óta létezik.
márc. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#6

Ez igaz, de sok híres ember esetén előveszik ezt a témát. Egyszer egy neves tudós, akit ezzel támadtak sajtóban is azt mondta egy díjátadón, hogy a tudományos eredményeit díjazzák, nem az erkölcseit.

márc. 29. 11:48
 9/15 anonim ***** válasza:
49%

#6 vagyok.


#8-ra reagálok.


Ejha!

De hát honnan tudták ezt róla?

Mert egy politikusnál még érteném, hogy szaglászik utána a másik oldali sajtó, hogy lejárassa. De ki szaglászna egy tudós magánélete után?

Ha ő mondta meg, akkor pedig elég csacsi volt.

márc. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#9

Nem tudom, nem ismerem a részleteket, csak hallottam mástól. De simán lehet, hogy nem titkolta és látták ilyen nők társaságában. Politikusoknál valóban gyakoribb ez, de az tény, hogy szerintem is különbség van a közt, hogy valaki egyedülállóként vagy házasként csinálja. A közvélekedéssel ellentétben szerintem utóbbiak vannak többségben.

márc. 29. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!