Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy ember társadalmi megítélés...

Egy ember társadalmi megítélésén nagyon sokat ront, ha kiderül, hogy járt prostikhoz?

Figyelt kérdés
Mármint persze vallásilag nem erkölcsös, de igazából ez egy szolgáltatás igénybe vétele, nem nemi erőszak és minden korban csinálták. Az, ha valakiről kiderül, hogy meleg az a mai világban büszkeség, régen elég gáz volt, de az egy olyan helyzet, ami az emberek többségét nem érinti. Viszont az elég gyakran előfordulhat, hogy valakinek nincs épp nője, hiányzik a szex és ott van ez alternatív megoldásként. Igazából attól lehet később még példás családapa az illető, nem kellene ezen annyira megütközni pláne, hogy sokkal többen csinálják, mint amennyiről kiderül.

márc. 29. 11:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
85%

Erkölcsileg lehet nem éppen helyes.. Egy átlag monogám családos emberhez képest egyértelműen erkölcstelenebb, de mondjuk kevésbé rossz, mint egy gyilkos..

Nem is csak a társadalmi megítélésről szól. Kurvázzon, ha akar, csak ezt lehetőleg ne családos emberként tegye meg, feleséggel és 3 gyerekkel a háta mögött, mert az tényleg undorító dolog..

A másik dolog, hogy egészségére, csak ne csodálkozzon, ha majd nemi beteg gondozóba kell járnia, ugyanis a prostituáltak bármiféle szexuális kórt összeszedhetnek és továbbadhatják, hisz sok pasival feküdnek le.

Ebből a HIV a legsúlyosabb, de azon kívül is ezer másik van, chlamydia, kankó, tripper, hepatitisz, szifilisz, herpeszvírus stb..

márc. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
60%

Én nemtudnék olyan emberrel jóban lenni, aki kvázi, mint egy tárgyat vette igénybe egy nő testét.


Nem tudom hányan vannak még így vele, de sejtem, nem velem akarsz jóban lenni, ugye? Akkor meg mit számít?


Ha párkapcsolat kialakítása miatt kérdezed, abban biztos lehetsz, sok nő utálja az ilyesmit.

Ha meg csak a haverokkal akarod kitárgyalni, a férfiak többsége ugyanolyan érzéketlenül áll hozzá, mint te.

márc. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
26%
Dehat orvoskonferencia utan is krvat keresnek a professzornak, ha ker.
márc. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
85%

Nincs ezzel baj, de.....

Egyszer nekem egy pasi azt mondta, hogy ő elvből sosem fizetne egy nőnek, életében mindig volt valaki, vagy párkapcsolat, vagy szexkapcsolat.

Ami azt jelenti hogy egészséges önbizalma van. És nekem ez fontos egy férfinél

N

márc. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
26%
Nézzük a pedofiliát vagy az asszonyverést. Kit érdekel? Senkit.
ápr. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!