Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nők, magatokra veszitek/támadá...

Nők, magatokra veszitek/támadásnak élitek meg, ha egy nő arról beszél, hogy nem sminkel?

Figyelt kérdés

Láttam a neten egy csajt aki csak simán, minden rosszindulat nélkül arról beszélt hogy nem sminkel, sminkcuccai sincsenek, aztán kb egyöntetűen el lett hordva nőgyűlölő, a férfiak talpát nyaló pick me-nek, és kapott egy rakás negatív megjegyzést a külsejére/személyes higiéniájára is.


Ez kíváncsivá tett, hogy csak az adott app demográfiája gondolkozik-e így, vagy általános ez a nézet...


ápr. 3. 19:26
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
37%

Én is láttam ezt a videót, de eszembe nem jutott, hogy pickme vagy bicskanyitogató, tök normálisan fogalmazta meg szerintem.

Nekem az a fura, amikor ilyesmit magukra vesznek az emberek. Ha valaki elmesél magáról valamit, azzal nem másokat akar minősíteni, mégis sokan személyes sértésnek veszik, ha nem egyezik a véleményükkel.

ápr. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
88%

jó, akkor nem pick me, de akkor meg minek ezt hatszor egymás után szájba rágni, hogy "jajj, hihi, én nem sminkelek, hihihi"? mert de igen, pick me. jajj de vicces vagyok, különleges, még az esküvőmön se volt rajtam smink, bezzeg a többi hülye csajok a gimiből, azok biztosan nagyon szörnyen érzik magukat a sminkjükben.

olyan ez a smink nélküliség, mint a vegánság, senkit nem izgat, csak mindenkit kiidegel, ha a másik beletolja a pofádba.

ápr. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
66%
12# Amúgy vegán is, otthon szült, mosipelusozik és nem használ bolti sampont sem. Ezt sikerült gyorsan a Youtubeja alapján leszűrnöm.😁 Semmi baj nincs ezekkel a dolgokkal, csak egy rakás olyan ember van közöttük, aki felsőbbrendűségi komplexusban szenved, merthogy vaóóó, ez ritka, tehát ez azt jelenti, hogy különleges vagyok. Nem, ez annyit jelen, hogy ritka. Ennyi. Nem kell túlmisztifikálnia senkinek sem saját magát, mert pár dolgot máshogy csinál, mint a körülötte lévők. Beszélni nyugodtan lehet róla, csak a stílus alapján át fog jönni sokaknak, hogy mit gondolsz magadról, azaz hogy csak információt osztasz meg másokkal, akiket érdekelhet a dolog, vagy visszaigazolást vársz, hogy ez igen, de fassza vagy.
ápr. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
66%
Ja, még annyit akartam hozzátenni, hogy de ezt egy pszichológuslánynak értenie kéne, merthogy az is az illető. Ez lepett meg a legjobban, mert azt gondolná az ember, hogy egy pszichológus tudja, hogyan prezentálja magát, bizonyos dolgok milyen reakciót válthatnak ki másokból. Remélhetőleg a suliban nem azt tanítják nekik, hogy “aki nem ért veled egyet az irigy vagy fél”, mert ez ilyen tipikus kocsmabölcsesség vagy nemtom minek hívják ezeket, de nem mindig ez van a háttérben.
ápr. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
66%
Hol lehet eme videót megtekinteni?
ápr. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
88%
Azért vicces és szomorú is egyben, hogy az ember ilyen lett. 8 milliárdan vagyunk, 800ezer alultáplált ember van jelenleg a Földön, idén eddig 2,8 millió ember halt éhen, rákban 2,1 millió ember halt meg idén, 11,5 millió abortusz volt eddig idén, ~60 millió ember hal meg évente, elindult a globális, új világrend... De 8 milliárdból 1 random ember szavait veszed számításba te is, az alap kérdésednél, globális szinten. Alapvetően hol és mit számít a smink egy ember életében? Mert szerintem semmi, de semmi nem múlik rajta. Nem a smink határozza meg, hogy kik vagyunk..
ápr. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
66%

Én nem veszem támadásnak. Én se sminkelek, csak ha állásinterjúra vagy esküvôre megyek.

De egyáltalán nem nézem le, ha valaki naponta sminkel. Számomra nem ad annyi pluszt, ami megérné a macerát, más meg sminkkel érzi magát komfortosan. Egyikkel sincs semmi baj szerintem. Ugyanolyan dolog, mint hogy valaki szeret ékszert hordani, más meg nem.

ápr. 4. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%
12: az, hogy milyennek érzed a stílusát, tök szubjektív. Ő pont megosztó ilyen szempontból, sokan kedvelik, sokan viszont nem. Én sosem éreztem így, ezt le is írtam, holott azt én is érzem, hogy elég kiváltságos helyzetben van, sokkal könnyebb megtennie/kipróbálnia dolgokat, mint egy átlagembernek, de ő csak a saját szemszögéből osztja meg, ennyi az egész.
ápr. 4. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
79%
Mármint mit könnyebb neki? Sminktelenül mászkálnia? Vagy vegán kajákat enni? Nem értem.
ápr. 4. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
58%
11, na ez az a tipikus eset ami volt egyszer egy Youtubernél. Csinált egy videót valakiről, semmi sértő nem volt benne, majd valaki elkezdte verni a nyálát, hogy ez bullying és azonnal támadta mindenki a Youtubert, valószínűleg a java nem is találta sértőnek a videót, csak ment a csürhe után.
ápr. 4. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!